Българската бира - бозата

  • 826
  • 10
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 406
псюлютно вярно е, румунещите купуват боза с каси и кашони и твърдят, че наистина гърдите на жените растат от боза... от което си вадя извода, че няма ни една румънка с нормална гръдна обиколка  Mr. Green
ще трябва да ни благодарят, да !!!

# 2
# 3
  • Мнения: 14 654
Ще купуват- като са се оженили за жени без бюст.
Важна притурка към бозата е и сутрешната баница с мас, от нея пък расте дупето- трябва всичко в природата да е в равновесие.
Само че бозата се прави от развалени пасти, а не от ферментирала пшеница, както са написали Simple Smile

# 4
горките румънки - с тези въглехидрати не само гърдите им ще се налеят  Joy Joy

# 5
  • Мнения: 4 406

Само че бозата се прави от развалени пасти, а не от ферментирала пшеница, както са написали Simple Smile


шшшт!

# 6
  • Мнения: 2 401
Не ми се вярва да се хванат на това европейците, щото като дойдат и се чудят къде са им циците на тез българки.

# 7
  • Мнения: 1 770
Е че що пък бира..... То бозата отдавна няма алкохол в състава си.... Пък и да не говорим как хората ще очакват някакво биресто на вкус питие и си сръбнат от тази сладка смес.... Пък и още повече, че чужденците, харесващи бозата се броят на пръсти... пък аз даже и не познавам такива май.....
Абе тъпа статия....

# 8
  • Мнения: 19
бях чула от познати, че в бозата се слагали какви ли не работи за да се поддържа сладка....  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 1 062
бях чула от познати, че в бозата се слагали какви ли не работи за да се поддържа сладка....  Sick

В какъв смисъл да се поддържа? Тя или е сладка, или не е.

Иначе погледнато, като си представяте баничка, си представяте и боза. По-рядко кисело мляко. Генетика.

# 10
  • Мнения: 4 406
мне, румънците това съчетание още не са го открили... поне баничките да ни оставят.
мразя ги като пазаруват за стотици левове и демонстрират състояние с 3-4 кредитни карти... а са си селяни...

Общи условия

Активация на акаунт