Китен или Карибите

  • 4 498
  • 44
  •   1
Отговори
Имам изгодно предложение за ваканция за цялото семейство на Карибите. Миналата година бяхме една седмица в Китен децата хванаха диария. Някой знае ли как седи въпросът с болестите на Карибите? До сега, колкото пъти ги заведа на Черно море все ми се продрискват. Задавам тази тема защото смятам, че почивката/както и образованието/ са важни за всички деца.

# 1
  • София
  • Мнения: 660
Ами да ти нажа честно- според мен на Карибите. Това с чревните инфекции се дължи на занижената хигиена на нашето море- ако изобщо може да се говори за такава. Като гледа как и къде се приготвя храната.  Sad

# 2
  • Мнения: 444
Ако всичко ви е уредено, заведи ги на Карибите.
Има само една специфична болест, наречена "ДЕНГИ".Причинява се от ухапване от комар, но това е в райони с ниска хигиена и в близост до застояла вода.
Ако имаш други въпроси, пиши ми на Лични.
Къде точно на Карибите ?

# 3
  • Мнения: 444
Забравих, трябва много да внимавате да не пиете чешмяна вода.Тя не е питейна и от нея се получава страшна диария.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
аз бих гласувала за Карибите.  bigdance2

# 5
  • Мнения: 10 758
Аз бих отишла на Карибите, пък за всеки случай ще си взема"Ентерол"(за разтроиството).

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Карибите, разбира се!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние по-миналата година почивахме в Приморско...много народ имаше,та затова тази година мисля да посетим  Иририки.
http://www.iririki.com/home.htm

За Карибите  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 655
Преди 4 лета и аз бях на почивка в този прехвален Китен. Като изключим хотела /70 лв. стая на вечер, но само това намерихме/, всичко беше ужасно. Rolling Eyes На плажа няма място, къде да си сложиш хавлията, да не пиша за шезлонги /ако искаш трябва да се в 5:30 часа на морето, за да си запазиш/.  Rolling Eyes Ресторантите с ужасна храна, аз също се натрових и развалих почивката на останалите с последиците от това/. Последните два дни открихме частен ресторант, в който храната беше на нужното ниво, но нямаше места. Бяхме принудени да вечеряме в 23:00 часа и да си направим резервация за другия ден. Запазила съм само отрицателни спомени за тази ваканция. Thinking
За Карибите, зависи на колко годинки са децата. Ако са по големички, ще е добре. Така ще натрупат нови впечатления и емоции свързани с пътуването и света. А и ще могат да потренират чужд език. Thinking

# 9
  • Мнения: 318
Къде по-точно на Карибите? Тази година в Доминиканската република има(ше) епидемия от малария, както и стомашно-чревни заболявания. Поради това там цените паднаха много. В Куба обаче водата им е питейна в цалата страна и няма опасност от такива неща. Ходихме там през януари с детето на 13 месеца ,  горещо я препоръчвам на всички.  Аз се влюбих в тази страна, хотелите са супер, а хората много сърдечни. И следващия път пак в Куба бих отишла. Препоръчват се ваксини срещу хепатит А и Б , ако се ходи в Карибите.

Идарайза, сега чак видях, че си писала. Ти имаш информация първа ръка за Доминиканската, аз се осланям на това, което съм чула.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ха-ха-ха...  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo
Как въобще можеш да сравняваш Карибите с Китен  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Ти ме уби   Crazy
Естествено, че на Карибите с Имодиум в багажа и нещо п/в малария!

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
и аз бих гласувала за карибите
преди да тръгнете джипито ще ви понадупчи дупето с разни ваксини, питайте лекар

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Силве ти нещо пак се гъбаркаш....
Къде е Китен къде са Карибите , айде малко по-сериозно

# 13
  • Мнения: 4 176
Много гадно това нашето черниморие ей:)
И гадни болести също.
Е друго си е да те трсне една чуждестранна малария или чуждоземска жълта треска:)

# 14
Благодаря на всички които са ми отговорили! Става въпрос за Доминиканската република. Синът ми има съученик чиято майка е от Доминиканската. Втора година ни канят за септември-октомври. Ето още една полза от добре избраното образование. Децата растат в космополитна среда и един ден ще имат приятели и контакти по целия свят. Интересно дали чужденците които живеят и работят в България дават децата си в БГ-държавни училища? Разликата между Китен и Карибите е като между държавното и платеното образование.
Благодаря за вашето внимание!

Общи условия

Активация на акаунт