Londa Color Naturals?

  • 3 688
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Боята на растителна основа: лайка за блондинки, нар за червенокоси и кора от дъб / канела за брюнетки... общо 20 цвята.
Върви й рекламата и се питам дали е наистина натурална и дали наистина боядисва хубаво, дали цветовете са хубави..? newsm78
Как мислите? Ползвали ли сте? Отзиви?

# 1
  • Мнения: 4 496
И аз мисля да взема,ама не мога да събера смелост.Моят мъж казва,че съм жертва на рекламата. Blush

# 2
  • Мнения: 1 092
ако е натурална - в което се съмнявам,няма да те боядиса добре Mr. Green а за теб ще остане удоволствието че си се боядисала без да увреждаш косата си с химикали Naughty.А сега сериозно:предполагам че си е жива химия /като повечето/,защото ако е натурална в действителност клиентите им ще останат разочаровани от постигнатия резултат и няма да си я купят повторно #Cussing out,а те целят точно обратното - високи продажби Hug.Но това е лично мое мнение  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 164
Уф, вероятно си права, защото моята фризьорка ми каза, че в къните слагат бои за кожи Shocked и са по-вредни, дори от боите. Това беше, след като й се оплаках, че след боядисване с къна, косата ми стана като метла. А преди това - години боядисване с боя и никога не ми е била толкова зле.
Тогава каза, че по-добре да боядисвам с безамонячна боя, но пък ето, че някои казват, че в безамонячните няма амоняк, но пък за сметка на това имало други по-вредни химикали.
Тогава? Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
ЗА БОГА БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ! Laughing
Сериозно - Лонда-та е най - неуспешно имитираната (да не кажа живо менте! #Cussing out) боя за коса... Била е фаворит едно време, сред майките ни, всяка може да ти каже, че се е намирала с връзки (останалата е била само Импресия...  Sick), но сега незнайно къде я правят и какво слагат вътре... Аз съм блондинка, естествена, но се боядисвам в по - пепеливо русо, по принцип. Купих си въпросната Лонда, от което покрай лицето ми два огромни кичура добиха отвратително-земно-лилаво-синьо-зеленикав отенък... Жива отврат, поправимо беше само с фризьор... Как не ги осъдих незнам. Може да приложа и снимка, ако някой не ми вярва да види за какво става на въпрос... Обезобразяване.  #Cussing out
Преди Naturals-а, майка ми, която пък е брюнетка си купи от по - разпространената Лонда, златист кафяв цвят, който боядиса побелелите и корени в ... оранжево.  Shocked Да видите, че и за двата цветови лагера имаше "справедливост"... Оттогава подминавам Лондешките стилажи с ... псувня на уста.  #2gunfire Още не мога да го преживея...  Crazy

# 5
  • Мнения: 4 496
Ей,ама и ние сме едни,видим рекламка и-хайде-мислим да купуваме.Аз май ще си продължа с Палете.

# 6
  • Мнения: 27 524
Лонда по принцип е доста агресивна и силна боя. И боядисва доста по-тъмно от очкавания цвят. Не съм й голям фен  Stop

Общи условия

Активация на акаунт