Брак по сметка!

  • 2 921
  • 64
  •   1
Отговори
 : MoneyНа днешно време кое е по -добре newsm78 Да сключиш брак по сметка или по любов ? Споделете  ! Money  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
За мен - винаги по любов.  Heart Eyes
Останалите случаи не стоят като алтернатива в живота ми засега.

# 2
  • Мнения: X
В днешно време в кого е по-добре да се влюбиш - в някого с много пари или в такъв без пукнато евро?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз искам да изкарвам пари, пък с Него нека се обичаме!

# 4
  • Мнения: 27 524
В днешно време в кого е по-добре да се влюбиш - в някого с много пари или в такъв без пукнато евро?  newsm78

Въпросът не стои пред сърцето  Naughty

# 5
  • Мнения: 4 665
То ако сърцето можеше да избираше...

# 6
  • Мнения: 27 524
То ако сърцето можеше да избираше...

Именно  Peace

# 7
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да го оби4аш много,той още пове4е теб Mr. Green Mr. Green,и да се окаже 4е е финансово стабилен Laughing Laughing Laughing Ти също - ей това за мен е оптимален вариант Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Да го оби4аш много,той още пове4е теб Mr. Green Mr. Green,и да се окаже 4е е финансово стабилен Laughing Laughing Laughing Ти също - ей това за мен е оптимален вариант Mr. Green Mr. Green Mr. Green

... и да влезе Безсмъртието!

# 9
  • Мнения: 6 167
сърце, сърце, ама и парите са важни  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 665
Въпрос на приоритети е май Wink

# 11
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да го оби4аш много,той още пове4е теб Mr. Green Mr. Green,и да се окаже 4е е финансово стабилен Laughing Laughing Laughing Ти също - ей това за мен е оптимален вариант Mr. Green Mr. Green Mr. Green

... и да влезе Безсмъртието!


Не бе .......и заживели щастливо Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 6 167
не, този въпрос по принцип е безумен. поне за един възрастен човек.
нещата не са или сърце, или пари.

# 13
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Лошото е ,4е в днешни дни приоритетът е ПАРИТЕ........Нали ги гледам "младите"..само се захласват кой каква кола карал,какъв бизнес имал.....и веднага си правят сметките.тя любовта щяла да дойде.......Щяла,ма не идва,по-скоро идва някой по-убавка и сметките им излизат грешни.Или пък запо4ват да се изживяват като бизнес дами,та да запълват празнотата в живота си.............................

# 14
 Praynig Като дойде "сляпата"неделя искам "да видя" финансово красив съпруг/а! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт