Някой да вземе мъжът ми поне за тази вечер

  • 3 079
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
 Сутринта, от бурята ни гръмна ТВ-то. Тази вечер отидохме до Техномаркет. Купихме нов и се почна...........   ИМА ЛИЛАВА ЛИНИЯ В ЛЯВО, НЯМА ЛИЛАВА ЛИНИЯ, ВРЪЩАМЕ ГО УТРЕ, НЯМА ДА ГО ВЪРНЕМ, ХАРЕСВА МИ, НЕ МИ ХАРЕСВА........................
ЩЕ ХВЪРЛЯ НЕЩО ТЕЖКО ПО НЕГО.
Някой да вземе мъжът ми поне за тази вечер, защото детето ми ще остне сираче.......... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 665
Е , като го взема какво да го правя Crossing Arms В нас има три телевизора ама той едва ли ще иска да гледа Mr. Green

# 2
  • Мнения: 185
Моя тъкмо заспа и имам малко мира-не го ща Mr. Green

# 3
  • Мнения: 25 447
Уф, с удоволствие, ама сте далечко.  Laughing
Тъкмо щяха да си паснат с моя мъж на тема телевизори.  Mr. Green

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
тази вечер аз самата оставих моя собствен с детето и се спасих за няколко часа, така че мъж не ми трябва.
спокойно, не го убивай, наказуемо е. прави се, че не го виждаш и не го чуваш. това работи, при мен специално.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Е , като го взема какво да го правя Crossing Arms В нас има три телевизора ама той едва ли ще иска да гледа Mr. Green
Използвай го съобразно предназначението му Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 150
Я дай снимка   Laughing

# 7
  • Мнения: 3 861
едната се оплаква от Шанел, другата се хвали с нов ТВ... Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 4 665
Сиреч да го проверя обстойно за лилави черти ли Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 447
Ей тук пробвай да го пласираш  Grinning

# 10
# 11
  • Мнения: 2 471
Момичета, това е ТВ-то за хола. Купихме 29 инча заради мачовете, щото в кухнятя е малък, пък в спалнята е само 21 инча
Ама с тая лилава линия, дето ту я има-ту я няма, как ще ги вижда футболистите

# 12
  • Мнения: 2 353
  Момчето пие ли бира? Но ще ти дам кучето за седмица!

# 13
  • Мнения: 1 668
Ооооо един си ми стига Stop Laughing

# 14
  • Мнения: 2 495
Намерила си ти на кой да го изтипосаш...виж колко женуря сме, кво ще го правим Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт