Пъпчица на гърдата на момиченце на 1 год

  • 819
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте!
Дъщеря ми от раждането си има една пъпчица върху дясната гърда под зърното.Обърнах внимание за това на педиатъра, но тя каза да не я пипаме и да не правим нищо.Предната седмица стана на 1 г., но тази пъпчица расте заедно с нея и много взе да ме притеснява.Отново казах на педиатъра, която ни изписа гентамицин за мазане и хомеопатични.Аз ги купих, но не започнах лечение, а се допитах до друг детски лекар.Тя беше на мнение, че това е малка киста и трябва да се прегледа от хирург и предписаните медикаменти няма да помогнат.Е тогава наистина се притесних.Въпросът ми е:на някого от вас случвало ли му се е и ако да какво трябва да направя?Аз съм от Варна-може ли да ме насочите към някой специалист-не знам към кого да се обърна?Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 98
А набира ли?
И моя син има такава. Засега не я пипам.
Ще следя темата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 96
Не набира.Пролича на топчица,която с времето се е увеличила.
Моля мамите, който са имали подобен случай да споделят.С търсачката не успях да намеря информация по въпроса, така че ще съм благодарна и на линк по темата.

# 3
  • Мнения: 2 070
на моя позната детенцето се роди с пъп4ица на глави4ката и тя растеше заедно с бебка беше доброка4ествено лекуваха я с алтернативна медицина и сега пъп4ицата е по4ти незебележима другия варият беше по хирурги4ен път да се отстрани

Общи условия

Активация на акаунт