Да не би да не му стига

  • 407
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Алексче вече е на 10 месеца а суче нощем понякога през час Вече съм на ръба на силите си Изпадам в нервни кризи от преумора и безсъние През деня си яде по режим Вечер в 6 яде кърма в 8 плодово пюре на хип плюс някакъв пресен плод и към 9 и половина пак кърма Още в 1 часа е гладен и като се почне до сутринта Днес в 9 му дадох каша да видим дали ще спи А си качва доста не прилича на гладен Не знам какво да правя На моменти ми идва направо да го отбия и после стискам зъби и си казвам още малко но това са 10 месеца а аз не съм спала една нощ повече от 3 часа Вече ми се гади от базсъние Какво да правя

# 1
  • Мнения: 8 242
Ех, как добре те разбирам..
Тони е същата картинка - от как се е родил не съм спала на куп повече от 2-3 часа и то мноого рядко. Преди няколко дни нарочно преброих нощните му набези - 34  Shocked Как е  Mr. Green
Но изобщо не ми пречи, толкова съм свикнала, че чак ми липсва като не се буди - разсънвам се и сън не ме хваща..
Беше нещо не добре тия дни и една вечер спа почти непробудно - размрънка се само веднъж и не искаше да суче даже. Много ми докривя. Предпочитам да ми е здраво детенце и да се буди по 4038460284 пъти..
Също си качва чудно, но винаги е бил шило голямо.. и със спането така.
Защо не пробваш за вечеря да му дадеш нещо по-засищащо - каша или супичка? Туй плодовото не хваща много място  Rolling Eyes аз плодове давам на следобедна закуска или като част от сутрешната..

# 2
  • Мнения: 285
Горкичката......искрено ти съчувствам, но дали се събужда от глад или пък търси топлата прегръдка и уютното местенце в мама за утеха? Сигурна ли си че плаче от глад?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 823
Моят съвет е да не спираш да кърмиш,а да си лягаш с него през деня винаги ,когато той заспива.Ако сте навън,поне за единия му сън се приберете,защото много добре знам за какво говориш.Ели се будеше през ноща до 2,5 години,а започнах работа,когато тя стана на 1г и 9м.,тогава тя тръгна на ясла.И аз не знам как успявах,като трябваше да ходя на работа,а тя ме будеше по няколко пъти нощем.Но стискай зъби,има защо.И предполагам,че се буди нощем,заради зъбки,определено не е защото е гладен.Но те така се успокояват,когато ги боли.Успех!

# 4
  • Мнения: 474
И аз мисля, че са зъби или някакво друго неспокойствие. И като не знае какво да прави- хайде да си поцока. И моят син имаше такъв период. Но във всеки случай пробвай с по-плътна вечеря. Е, не че отмина периода при нас. Сега го сведох до 2 пъти на нощ след като отбих на 1г. и 1м. и замених с мляко.

# 5
  • Мнения: 3 760
За мен това са зъби  Confused Успокоителното е, че е само период. Лошата новина е, че и други зъби дебнат в засада...
Мисля, че на около 10-11 месеца нощем бяхме като скачени съдове; след това на 1,2 и 1,6 години...
От няколко дни дъщеря ми суче късно следобед, евентуално и и вечер към 21 часа...куфее, вечеря и пак куфее до към 23-24 часа и след това не се обажда до 13 часа  #Crazy Е, отспах си  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт