Пречи ли ви пълнолунието?

  • 4 245
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 949
Снощи имаше пълнолуние и в комбинация с рязкото понижение на температурите, лично аз прекарах кошмарна нощ. Седемгодишната ми дъщеря, също.

На вас как ви се отразява пълнолунието?

# 1
  • Мнения: 6 029
спим кат пън. не ми влияе.

# 2
  • Мнения: 768
Според мен спах много сладко. Надявам се, ако съм вила към луната без да знам, да съм била дискретна.

# 3
  • Мнения: 2 070
Мисля, че ми пречи само в процеса на заспиване, при липса на щори или плътно перде. Същия ефект би имало и уличното осветление в прозореца ми.
Иначе супер се отразява на линията ми, пробвах вече веднъж лунна диета, всъщност случайно съвпадна с времето, когато бях решила да ям само плодове за няклко дни и имаше скоростен ефект.
Имам приятели, които твърдят, че на пълнолуние все им се случват неприятните неща, но не мога да знам внушават ли си или не...

За твое сведение - мисля, почти съм сигурна, че пълнолуние беше преди два-три дни, може да провериш някъде по сайтовете, сега луната май е намаляваща вече.

# 4
  • Мнения: 2 237
Не че ми пречи,направо ме побърква ! Като дойде време за пълнолуние и ми става направо лошо,като знам какво безксъние ме чака.....Често ми става лошо,избиват ме нерви,топли и студени вълни,сърцето ми се разтупква,а мозъкът ми просто отказва да спи....Докато мине проклетото пълнолуние и съм заприличала на парцал........

# 5
  • Мнения: 1 264
Явно добре ни влияе на цялото семейство. Преди малко се излюпи синът ми, баща му без малко да се успи за работа, аз си спах непробудно и сега съм свежарка.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 070
Наскоро ми показаха готин и лесен начин да разбера кога луната е намаляваща и кога нарастваща. На принципа Расте и Старее. Като опънеш пръст и го доближиш до сърпчето - ако пръста и сърпчето образуват буквата Р значи расте, ако сърпчето е в посоката на буквата С значи старее.

Според едни книжки, които четох наскоро, ако жената е в хармония с природата и лунните цикли би трябвало на или около пълнолуние да е в овулация..  Confused  Мисля, че съм в пълна дисхармония, горе долу тогава ми идва.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Снощи спах добре, но предишните няколко нощи беше ужасно, въпреки че много бях изморена, направо се изтормозих. Сигурна съм, че снощи не е било пълнолуние!

# 8
# 9
  • Мнения: 8 949
Може и аз да съм в грешка, че снощи е било пълнолуние.
Вероятно тъкмо е отминало.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 460
Цяла седмица полудях, хич не можах да спя. Абсолютен кошмар, но пък за първи път ми се случва. Друг път не го усещам.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не, никога не ми е пречело. На сестра ми преди -да. Вече не.

# 12
  • Мнения: 1 113
Пълнолунието беше преди няколко дни.
На мен винаги ми влияе, не мога да заспя колкото и уморена да съм.

# 13
  • Мнения: 15 619
Да, при пълнолуние не мога да се наспивам. Сънят ми е накъсан и на сутринта се чувствам като сдъфкана и изплюта.

# 14
  • Мнения: 5 622
Пречи ми, да. Като не мога да заспя, винаги поглеждам дали пък не е пълнолуние, за да си дам обяснение на безсънието.

Даже се опипвам дали не ми растат зъбки, от онези острите кучешки и предупреждавам мъжа ми да е нащрек...

Общи условия

Активация на акаунт