Къде се продават Надуваеми дюшеци за спане на прилична цена ?

  • 9 459
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
       Ами искам да купя надуваеми дюшеци за спане на по нормална цена и да са с едно покритие като кадифе отгоре.
  Пробно взехме снощи един дюшек от Хит на фирма INTEX за 46 лева / ш140см обаче се стиснах Crossing Arms за помпата 27 лв  .......и няма надуване сега hahaha
            Спешно търся още 2 дюшека ама наистина  поне малко по ефтини и с по ефтина помпа все пак Rolling Eyes
                     благодаря предварително
 

# 1
  • София
  • Мнения: 752
Ние си взехме от Метро на INTEX за 120лв голям колкото спалня (ширина - 186), висок 50 см с вградена в него помпа (може и да бъркам с няколко см размерите но в момента не е в нас за да ги видя) За сега сме много доволни

# 2
  • София
  • Мнения: 44 089
http://comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1

разгледай, машия от тях си го взехме - но има все пак разнообразие, според мен съвсем евтино не си стува защото са от по-некачествени материи и може да се спука лесно....

И помпа си взехме - мн е лесно с нея...пак от там Wink

вградената помпа наистина оскъпява, ако купувате няколко, май по изгодно отделно помпа да вземете.

А ръчните помпи са по 6-10 лв...

# 3
  • Мнения: 275
     Досега не съм пазарувала онлайн -от интернет, време няма за подробно проучване , затова последно  довечера в Метро ще проверим и каквото има това  ще е ....иначе разгледах и други предложения в нета и се нагледах на различни цени за еднои също нещо.
  Момичета мерси за  вниманието

# 4
  • София
  • Мнения: 44 089
ама те имат магазин на бул България о билла - идеята ми е като цени да се ориантираш от сайта им Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm78 ние с прахосмукачката ги надуваме, че има опция за издухване на въздух...на Интекс са матраците, от МЕТРО.

Общи условия

Активация на акаунт