Цена на Фризовом

  • 3 032
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте мами!
Търсих предварително из форума инфо за цена на Фризовома, но не попаднах на такава тема. Аз лично съм попадала на голям диапазон цени - от 9 до 11 лв. Би ми било полезно да науча на каква цена купувате Фризовом? Има ли място откъдето може да се купува на едро и с отстъпка?! newsm78
Аз купувам в момента на 8,70 лв - това ок ли е?

# 1
  • Мнения: 388
мисля, че е добра цената
в момента имат нови цени Ам
следобят ще купя АМ Фризовом и ще ти пиша каква е цената

# 2
  • Мнения: 388
Знам 2 склада
сега видях че си от Бургас
може да се комбинираме да си купим на едро.
Ако искаш пиши

# 3
  • София
  • Мнения: 508
Купувам го на 8лв., но за съжаление в София.... Доста обикалях и проучвах докато го намеря на тази цена.

# 4
  • Мнения: 226
Купувам го на 8лв., но за съжаление в София.... Доста обикалях и проучвах докато го намеря на тази цена.
nadia* къде е това в Сф - мога да поръчам на сестра ми.

# 5
  • София
  • Мнения: 508
В Люлин на борсата. Ако идва от центъра, по Сливница, минава Орион, подминава Технолукса, и трябва да види в ляво цеховете на Нестле. Някъде 100м. след тях, пак отляво има бензиностанция на Шел - входа на борсата е точно зад самата бензиностанция. Има страхотни неща - пюрета, дрехи, играчки, обувки и можеш да купиш колкото бройки пожелаеш  Wink Не съм ходила от май месец - че последния път се презапасих, но не вярвам да има промяна в цената - близо година не са я променяли.
А преди това на Нестле веднага след оградата има фирмен магазин, където всичките им продукти са доста евтини. И там си струва да отиде - последния път взех на Марти от десертчетата Бейби його с 50% намаление - две на цената на едно.
Дано да ме разбра добре - че нещо не ме бива много по обясненията  Embarassed

# 6
  • Мнения: 226
В Люлин на борсата. Ако идва от центъра, по Сливница, минава Орион, подминава Технолукса, и трябва да види в ляво цеховете на Нестле. Някъде 100м. след тях, пак отляво има бензиностанция на Шел - входа на борсата е точно зад самата бензиностанция. Има страхотни неща - пюрета, дрехи, играчки, обувки и можеш да купиш колкото бройки пожелаеш  Wink Не съм ходила от май месец - че последния път се презапасих, но не вярвам да има промяна в цената - близо година не са я променяли.
А преди това на Нестле веднага след оградата има фирмен магазин, където всичките им продукти са доста евтини. И там си струва да отиде - последния път взех на Марти от десертчетата Бейби його с 50% намаление - две на цената на едно.
Дано да ме разбра добре - че нещо не ме бива много по обясненията  Embarassed
Благодаря ти Hug. Аз знам къде са цеховете на Нестле, така че се ориентирам.

# 7
  • Мнения: 1 986
  В Търново го купувам за 9 лв.

# 8
  • Мнения: 7
v pomorie e 9.65 lv

# 9
  • Мнения: 226
Днес в МЕТРО Бургас попитах за цената - 11 лева?! Shocked
Значи засега е най-евтин в София и в Бургас.

# 10
  • Мнения: 1 243
Аз купувам фризовом за 9,79лв Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт