Стягащи продукти за тяло....

  • 3 377
  • 12
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Стягат ли стягащите козметични продукти за тяло? Промених хранителния си режим и се нуждая от ефективни стягащи козметични продукти за тялото, защото има опасност кожата да увисне или да се сбъчка, а изпитвам адски ужас от такава гледка.

# 1
  • Мнения: 1 270
аз лично съм ползвала серията на Рефан от която долу горе съм доволна /усещах кожата си свежа и гладка/
в момента ползвам продуктите на EVELINE - за стягане на кожата и антицелулитен ефект и съм меко казано недоволна  Party простооо обикновен крем с охлаждащ ефект и нищо повече  Peace
скъпи продукти не съм ползвала и затова няма да давам мнение за тях

# 2
  • Мнения: 1 092
Пробвай с Леокрема - аз лично съм доволна   bouquet

# 3
  • Мнения: 249
не давай пари за Леокрема,ефект няма, две опаковки измазах и няма промяна

# 4
  • варна
  • Мнения: 564
Аз имам на Силверт за стягане на тялото и съм много доволна.Купих си го от козметичката ми за 45 лв.
а също съм и ползвала на РоК моделиращия (с дозатор)крем и съм била също много доволна,но това беше след като родих,преди 4 години. Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 815
От няколко месеца ползвам душ-гела на Буржоа със стягащ ефект, и съм доста доволна от него. Кожата е добре овлажнена, много гладка и еластична.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 419
На Dove крема в тубата не е лош според мен.

# 7
  • Мнения: 3 410
Mishel, 
Forever Living Produkts имат разработен комплект за стягане на кожата и срещу целулит на базата на канела, алое и още няколко билки. В него има крем срещу целулит, който се използва 2 пъти седмич1но и крем за тяло . Кожата се стяга, става гладка и придобива страхотен блясък. Дъщеря ми го използва след едно отслабване и краката и изглеждаха супер. Можеш да прочетеш за него в www.aloebulgaria.com

# 8
  • Мнения: 27 524
Ползвах след раждането на Дав и на Лореал, доволна останах.

# 9
  • Мнения: 3 453
Аз ще кажа от кои не съм доволна:Ейвън стягащия, Леокрема със зеления етикет и Дав не ми е любим, но пред тези дват аго предпочитам Peace

# 10
  • Мнения: 6 958
За парлама могат да се ползват, но само спорт ще ти помогне за кожата!!!  Hug

# 11
  • Мнения: 743
За парлама могат да се ползват, но само спорт ще ти помогне за кожата!!!  Hug
Правилно - няма по-добър вариант. Аз изпозвам на Garnier /в жълта опаковка/ и само си въобразявам, ама няма време за фитнес. Но ще намеря.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 419
Май въобще не стягат тия мазила. Тия дни се зачетох в съдържанието на поредния /Нивеа - бронзиращ и стягащ/, който си купих. Има ксантанова гума /има го и в някои дъвки и пр./ Като се намажеш си казваш - брей че стяга това! И после - като се изкъпеш - пак същата работа...

Общи условия

Активация на акаунт