Кога ще ми кажат пола на бебето?

  • 7 027
  • 96
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе аз съм ветеран вече, ама може ли д 20 седмица никой пък да не иска да ми каже пола на бебето? Толкова ли е рано? На двамата ми синове ми го казаха много рано. Странно.....
Двама лекари ме гледаха през 2 седмици - единия казва прилича на момиче, другия, че прилича на момче. Де да ида да си нахраня любопитството и колко пара да си приготвя?

# 1
  • Мнения: 4 406
това даже не е толкова до лекар, а до позата на бебето, ако не се вижда- какво да ти кажат всъщност? би трябвало да може да се определи, като ти гледам лентичката...

# 2
  • Мнения: 9 973
3Д-50 лв.Аз заради лош БХС отидох в 19 г.с. и ми казаха-момче.После още 2 го потвърдиха в 27 и 28 г.с. Peace

# 3
  • Мнения: 168

Здравей Алекса,

На мен ми го казаха горе долу тогава 19-20 седмица.
Ходих на фетална морфология в клиниката на Мазнейкова.
Платих 80 лева за 15-20 минути.
Чувала съм, че има кабинети, където този преглед е 40 - 50 минути и даже ти дават бебо сниман на дикс.

Аз имам само снимчица на личицето - много му се радвам!



# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
На мен ми казаха в 20 г.с., а е възможно и до последно да се "крие" бебчето. Ама май ви е ред за девойка, а  Mr. Green? По принцип на 3Д би трябвало да се види най - ясно.

# 5
  • Мнения: 438
Най-рано 16 седмица, аз ходих при Мазнейкова на феталната платих 70 лв и ми записа диск общо 1 минута заедно с няколко снимки.За 70 лева мисля че 1 минутка си е малко Crossing Arms Thinking Naughty Simple Smile

# 6
  • Мнения: 728
На мен ми го казаха чак в 21седм. на 3Д,преди това не се виждаше

# 7
  • Мнения: 4 111
В 7 г.с. го видянме на НЕвагинален ехограф като малко черно петанце. В 9 г.с.  му слушахме сърчицето, доктора каза, че плода е в матката и като му слуша сърчицето каза, че е момче. Не знам как рабра, като буба още нямаше - то броя на ударите ли, по силата им ли, незнам, но с таткото доста се учудихме. В 13 г.с. ни показа бубата. Може би трявба да уточня, че това не се случи в Бг.

# 8
  • Мнения: X
здравей, на мен д-р мазнейкова ми каза в 16г.с. и наистина позна.сега имам една прекрасна принцеса.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Явно триизмерния ехограф му е майката....
Ама 70 лв. за любопитството ми newsm78 Rolling Eyes
По принцип за фетална толкова ли взимат навсякъде или само при тази Мазнейкова?
А къде се намира тя всъщност?

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами моята мома я видяха в 23 седмица,бебето ти се крие май Wink

# 11
  • Мнения: 27 524
Зависи как е застанало, понякога не се вижда. След 4-ти месец познават вече  Peace

# 12
  • Мнения: 1 745
Аз като питах моя док. той каза "Вижда се,ама другия път като те гледам ще ти кажа".После четох,че като е момиченце се потвърждава по-късно към 26-27 г.с. Не знам защо!И така и стана.После ходих и на 3Д,и при още един лекар -всички казаха -момиче!До 1 месец,живот и здраве ще видим дали са познали.  Mr. Green

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявай и на мен още на са ми казали. Другата седмица съм на консултация дано да ми кажат Laughing

# 14
  • Мнения: 3 360
Сигурно на следващата консултация ще се види по-добре Peace
/а 70 лв за любопитство ми се виждат множко на мен....И на двете ми деца познаха пола на обикновен видеозон около 4-5 месец/

Общи условия

Активация на акаунт