какво им става на наш'те хотелиери?

  • 941
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Търся прилично място, където да отидем да релаксираме за няколко дни и не вярвам на очите си.  Не мога да намеря такова място за под 150 лв. нощувката (за 3+бебе).  При това хотели и хотелчета на майна си райна и ..да не продължавам.  Толкова ли забогатяхме, че пълним  хотели с такива оферти?? В същото време въпросните хотелиери нямат пари да си платят на някой, който да им направи поне читав уеб сайт (хотел Велина - Велинград напр.)
След като  така или иначе такова е положението препоръчайте ми място, което да си струва парите. Не става дума за морето, някъде недалеч от СФ.

# 1
  • Мнения: 511
ако става въпрос за балкан мога да ти препоръчам местноста циговчарк намира се след батак.страхотно е природа хубава.ние си наемаме бунгало с две стаи и хол.вътре има всички удобства с телевизор кухня и каквото се сетиш на цена от 50 до 60 лв за вечер за цялото бунгало.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не търсиш качествено, или държиш на много екстри, за малко пари...

# 3
  • Мнения: 6 958
Даааа за жалост е така  #2gunfire Когато се рових из нета или пък звънях на няколко телефончета да си резервираме някъде местенце и като ми кажат цената...  Shocked Ееее нееее, голяма скъпотия настана...  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 2 401
не търсиш качествено, или държиш на много екстри, за малко пари...

Търся качествено с отговаряща цена. Няма начин да дам 185 лв. за нощувка във Велинград, каквато и да е базата. Това е Велинград, не Виена. Така мисля.

# 5
  • Мнения: 377
Може да потърсиш нещо на Паничище. Скоро тук се въртеше тема.
Близко е до София, а и цените не са толкова ужасяващи.

# 6
  • Мнения: 2 241
Даааа за жалост е така  #2gunfire Когато се рових из нета или пък звънях на няколко телефончета да си резервираме някъде местенце и като ми кажат цената...  Shocked Ееее нееее, голяма скъпотия настана...  Twisted Evil

Скъпотия, скъпотия, обаче навсякъде фул до пръсване.... Как да не вдигнат цените хотелиерите като виждат, че има хора да плащат такива цени? В случая май търсенето определя предлагането.

# 7
  • Мнения: 6 958
Даааа за жалост е така  #2gunfire Когато се рових из нета или пък звънях на няколко телефончета да си резервираме някъде местенце и като ми кажат цената...  Shocked Ееее нееее, голяма скъпотия настана...  Twisted Evil

Скъпотия, скъпотия, обаче навсякъде фул до пръсване.... Как да не вдигнат цените хотелиерите като виждат, че има хора да плащат такива цени? В случая май търсенето определя предлагането.

Не мисля, че масово черноморието ни е заето с българи...  newsm78 Или, ако има българи, то лично аз станах свидетел на грозна гледка... видях хора ядящи баничка за вечеря на крак, сандвичи по плажа, някои мами си носеха и пастет, децата ядяха солетки, царевични пръчки... вечерно време по кръчмите бяха масово чужденци..., а българите се ''плакнеха'' на една наливна биричка и едни пържени картофки... и това защо?!? Защото парите сме ги дали за нощувка, за която са ни одрали кожата и оттам нататък не можем да си позволим хапването, пък камо ли нещо друго...  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 241
Извинявай, аз нямах точно предвид Черноморието (там не ми се налага да съм на хотел за щастие), а по-скоро по пресни впечатления, например, Велинград - нищо и никакво градче - но в доста от хотелите нямаше и една стаичка свободна, въпреки че повечето започват от сто лева нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт