Алергия и Ксезал

  • 5 325
  • 9
  •   1
Отговори
Алергични сме но не знаем от какво?Дъщеря ми е на 1г4м мога ли да я тествам някъде?От памперса със сигурност е алергична след 2 бронхиолита гноен отит и куп лекарства сега сме на постоянен прием на Ксезал подобрен зиртек има ли някаква алтернатива с хомеопатия

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, има, и единствените доказани случаи на наистина излекувана алергия са чрез хомеопатия.

# 2
  • Мнения: 205
  didatatata...и ние сме алергични и не знаем от какво точно...но не мога да разбера как ползвате Ксизал, когато той се дава на деца над 2 годишна възраст????...надявам се малката да се възстановява бързо...отскоро се заинтересувах от хомеопатията и се надявам да намеря някое лекарство, което да ни помага...alexander, ще дадеш ли по-подробна инфо за алергиите и хомеопатичните лекарства, които им повлияват при деца?...

# 3
  • Мнения: 1 559
отскоро се заинтересувах от хомеопатията и се надявам да намеря някое лекарство, което да ни помага...

А аз се надявам да не смяташ сериозно, че сама можеш да намериш лекарството, което да ви помогне. Shocked
Ако искаш да се лекувате с хомеопатия, посетете класически хомеопат. Успех!

# 4
  • Мнения: 205
  Simple Smileразбира се, че няма на своя глава да решавам...все пак става дума за здравето на моето малко съкровище и не бих рискувала така...имам обаче доста притеснения относно лекарите...просто сме патили от някои от тях и не знам точно при кого да отида...ако някой е доволен от класически хомеопат във Варна, нека пише...ще съм ви много благодарна!:)...

# 5
  • Мнения: 201
Аз имах такъв проблем - неуточнена алергия, въпреки изследвания в Клиниката по алергология в Александровска болница, от там излязох с тази диагноза и познайте какво - излекува ме хомеопат, иначе досега и аз трябваше да пия Ксизал /а колко са вредни всички антихистамини/, да ми слагат понякога Алергозан и Адреналин. За щастие ми остана само лошия спомен от тази ужасна алергия! Имах я около година и затова може би при мен хомеопатичното лечение имаше бърз резултат, бях пила и антихистамини 3-4 месеца /не чак толкова много/. Малката ми дъщеря е с Атопичен дерматит, който още лекуваме /с хомеопатия ествествено/ и вече се забелязва подобрение /при нея малко по-бавничко става, защото закъснях/.
Не губете време, а си изберете много добър класически хомеопат  Peace

# 6
  • Мнения: 201
Да, има, и единствените доказани случаи на наистина излекувана алергия са чрез хомеопатия.

 Peace

# 7
  • Мнения: 902
Аз имах такъв проблем - неуточнена алергия, въпреки изследвания в Клиниката по алергология в Александровска болница, от там излязох с тази диагноза и познайте какво - излекува ме хомеопат, иначе досега и аз трябваше да пия Ксизал /а колко са вредни всички антихистамини/, да ми слагат понякога Алергозан и Адреналин. За щастие ми остана само лошия спомен от тази ужасна алергия! Имах я около година и затова може би при мен хомеопатичното лечение имаше бърз резултат, бях пила и антихистамини 3-4 месеца /не чак толкова много/. Малката ми дъщеря е с Атопичен дерматит, който още лекуваме /с хомеопатия ествествено/ и вече се забелязва подобрение /при нея малко по-бавничко става, защото закъснях/.
Не губете време, а си изберете много добър класически хомеопат  Peace

И аз имам проблем с алергии. Обривам се от какво ли не Sad може ли да ми пратиш на лични при кого си се излекувала Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 1 825
Petia,  възможно ли е да ми изпратиш името на твоя хомеопат, ако е от София. Благодаря.

# 9
  • Мнения: 176
Кой е този хомеопат в Бургас? Все не се решавам да заведа детенцето си на хомеопат досега...

Общи условия

Активация на акаунт