Здравейте момичета,

  • 745
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Знам, че още е много рано да имам каквито и да е притеснения, но истината е, че изпитвам непреодолим страх. От два месеца с приятелят ми се опитваме да си направим бебе. И няма нищо лошо, само че аз умирам от страх дали всичко е наред. В пубертетните си години милият е преживял злополука и от нея единият му тестис е врязал на вътре. Тогава са искали да му направят операция, за да не остане бездетен, но той не е дал и е пил само някакви хапчета. Сега не сме правили никакви тестове. Аз ходих на преглед и ми казаха, че съм добре. Моля дайте ми съвет какво да правим от тук нататък. Проблемът е че живеем в малък град до Варна и тук няма кой да ни помогне. Когато разглеждах форумите попаднах на името д-р Александър от "Медицинският център за асистирана репродукция", също и Проф. Д-р Козовски.
Моля посъветвай те ме нещо, септември месец се женим и нищо няма да промени решението ми /от девет години сме заедно/.
Благодаря ви момичета.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
По принцип два месеца опити са много малко, за да се мисли че има някакъв проблем. Ако все пак искаш да се консултирате с някой- д-р Александров е много добър избор и това съм го казвала не веднъж. Има частен кабинет в поликлиника "Кисьови". Там може да си запишете час ако решите.

# 2
  • Мнения: 763
Ами какво да те посъветваме миличка, два месеца не е сериозен период, че да се притесняваш. Но нищо не пречи приятеля ти да си направи спермограма, за да не ви тормозят лоши мисли. Пък дано да няма никакви проблеми  Praynig Вече е писано къде можеш да намериш специализирани клиники, в които да направите изследванията, така че действайте. В малкия град наистина няма кой да ви помогне, щом имате притеснения, ориентирайте се в клиника по стерилитет във Варна, ако  ви е по-близо.
Пожелавам ти успех, дано нито един от страховете ти да не се сбъдне  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 950
Аз също мисля, че е много рано още да се притесняваш. За ваше успокоение е хубаво да направите една спермограма на читаво място обаче.
Късмет ти желая  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
не трябва да се притесняваш,два месеца не са нищо.Аз обаче те съветвам да направите спермограма,за да може ако изкочи нещо,да не губите време ,а да започнете лечение.

# 5
  • София
  • Мнения: 626
не трябва да се притесняваш,два месеца не са нищо.Аз обаче те съветвам да направите спермограма,за да може ако изкочи нещо,да не губите време ,а да започнете лечение.
Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 6
Благодаря на всички, толкова много ми помогнахте. Няма да се отчайвам, не знам защо съм си го втълпила. Ще говоря с него довечера, още другата седмица да отидем до Варна, стига да има места при Д-р Александров.
Хиляди  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 65
Мила 2 месеца наистина са твърде малко тези неща не стават с едно щракване на пръсти.Но щом имате причина да се притеснявате не губете време изследването на мъжа става бързо.Знам че понякога самото притеснение оказва голямо влияние-а може да е напразно.Говори с партньора си и ако е съгласен отивайте на лекар.Ако имате проблем колкото по рано разберете по добре!Успех! Ще стискам палци дано всичко е наред!

# 8
  • Мнения: 19
Подкрепям мненията на момичетата за спермограма на правилното място. Щом сте близо до Варна- разходете се дотам. Лято е- докато седнете някъде да пийнете по едно лятно коктейлче и хоп- резултатът ще е готов. Не се притеснявай предварително. Само ще се измъчваш, а може да е без причина, нали  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт