Крем за лице за суха кожа

  • 12 937
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Използвах търсачката по предназначение, но не можах да намеря нищо по темата... Blush ако някой може да ми даде линк към някоя тема, отнасяща се за сухата кожа на лицето и грижите полагани за нея ще съм много благодарна  bouquet
...ако не...смятам това да е темата Laughing така...препоръчайте ми крем за суха кожа, ако може да не е на L'oreal, Garnier и Evelinе понеже съм ги ползвала...няма значение цената. Важното е да хидратира кожата, да не я оставя лепкава и да няма фактор, ако може Crazy също докато сме на темата може да споделите какви грижи полагате за вашата кожа...аз използвам розова вода и тоалетно мляко на L'oreal за суха кожа, което ще сменя скоро понеже ми свършва...
на отзовалите се   bouquet  Peace

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 85
Ще следя темата ... днес една приятелка ме попита точно за това и ако похвалите много някой продукт ще и го препоръчам  Hug
А моята кожа не е суха - смесен тип е и едва ли ще ти бъда от полза  Peace

# 2
  • Мнения: 17 402
Avene Hydrance optimale riche- за суха и много суха кожа, без фактор е. Идеален за лятото.

# 3
  • София
  • Мнения: 786
Аз ползвам за почистване на "Авен" млякото и тоника. Avene Hydrance optimale riche го ползвам за нощен, че ми идва малко тежък. За през деня ползвам на "Ла рош" за суха кожа. Много ми харесва.

# 4
  • Мнения: 17 402
ЛА рош също са добри. Вземи тестери, ако може. За съжаление във Варна май не може Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си бях взела тестери на La Roche, но ми идва тежък сякаш...а на Avene имах крема с фактор 50...не знам дали заради фактора, но ми лепнеше на кожата и не можех да се трая с него... Whistling

# 6
  • Мнения: 17 402
Хм...Щом на Авен крем ати лепне, явно кожата ти не е толкова суха. Тогава може да опиташ на Авен пак Хидранс Оптимал, но варианта за суха кожа( не за много суха) Виши също имат серия за суха кожа, забравих как се казва.... Бяха ми дали тестерче, но мъж ми го е изхвърлил май, не мога да го намеря

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами да...не е много суха, но без крем съм за никъде...исках да се ориентирам кой какво използва и дали е доволен...просто да се насоча нанякъде...продължавам да очаквам мнения   bouquet Peace

# 8
  • Мнения: 17 402
Сега се сещам- на Елеа и Регал  също съм ползвала. ХУбави са, но на мен ми бяха много леки, значи за теб може и да са походящи.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ДееНКа, а ти с много суха кожа ли си...в момента Avene Hydrance optimale riche този ли ползваш

# 10
  • Мнения: 17 402
С мног суха, да. В момента ползвам Авен и Талодерма( този е много мазен), в комбинация с Авен 50 фактор. Всичко попива на момента.
МОже да си вземеш и термална вода някаква, аз ползвам тази на  Авен.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
а на Талодерма има ли някакъв крем, който да не е за много суха кожа...подходящ за мен...иска ми се нещо тяхно да пробвам...
уф, ако знаех, щях да ти подаря крема на Авен 50 фактор...ама отиде в коша  Tired

# 12
  • Мнения: 17 402
МОят е в бяла кутийка, пише, че е за суха кожа, но на теб ще ти е тежък. Освен да преровиш темичките за Талодерма...

# 13
  • Мнения: 857
Az polzvam na clinique ot 3te stupki krema i sum dovolna, no priqtelka koqto raboti v apteka mi preporu4a da si vzema krem na Bilka/ tova e bg marka krema e okolo 4-5lv/ i ostanah mnogo priqtno iznenadana, mnogo dobre hidratira i e mnogo priqten za nanasqne!

# 14
  • Мнения: 2 114
на Maria Galland хидратиращия крем е много лек и много хубав и мирише на парфюм,не омазнява.Аз съм със същата кожа като теб.Вземам си го от козметичния салон.54лв струва.Пробвай го! Peace

Общи условия

Активация на акаунт