Моля за идея.......

  • 2 856
  • 18
  •   1
Отговори
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
.................за подарък на 7-годишния ми племеник. Наскоро за именния му ден подарих книга. Та това ми отпада, макар според мен да е много ценен подарък. Но 7-годишните не се радват особено на книги. Не искам да питам родителите му. Предпочитам да е изненада както за детето, така и за тях. Ще съм благодарна за всяко мнение.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
Топка - за волейбол, футбол, баскетбол...
Федербал
Ролери
Скейтборд
Карта за плуване

# 2
  • Мнения: 47 981
магнитен конструктор
ролери
кола с дистанционно
кола-макет за сглобяване
ферма за мравки

# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
Нещо за сглобяване

# 4
  • Мнения: 1 172
Има разни комплекти тип "направи си сам". Вътре са комплектовани всички необходими материали и упътване как да се сглоби. Може да се подбере нещо според възрастта му и интересите му. Аз съм виждала някакви автомобили, аларма за врата и т.н.

# 5
  • Мнения: 4 053
моят 7 годишен хубавец е полудял по това  ooooh!


http://www.cartoonnetworkshop.com/cat/Ben-10/Ben-10-OMNITRIX-Wri … ral_id=CTNSITEBEN

# 6
  • Мнения: 2 700
По мои наблюдения модата при момчетата на тази възраст е "Бионикъл" - това е серия на "Лего" конструктори, които са с някакви извънземни герои (абсолютно не съм в час Embarassed, но купувам почти всеки месец по един за подарък за РД).

# 7
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235

А какво точно е това, моля?  Embarassed

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Топка, ролери.

# 9
  • Мнения: 4 053

това е от сериалчето BEN 10 по картоон го дават,
това чудо издава някакви звуци и ти дава сила според сина ми  Crazy
абе,племеника ти, ако го следи ще знае за какво става въпрос

# 10
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235

това е от сериалчето BEN 10 по картоон го дават,
това чудо издава някакви звуци и ти дава сила според сина ми  Crazy
абе,племеника ти, ако го следи ще знае за какво става въпрос

Аха. Благодаря! Laughing

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Или разни шпионски джаджи - бинокъл, компас, ей такива неща. Виждала съм ги в големия магазин за играчки в "Емил Марков", ама как се казваше не мога да се сетя.  newsm78
Там има и "Бионикъл", и "Лего".

# 12
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Или разни шпионски джаджи - бинокъл, компас, ей такива неща. Виждала съм ги в големия магазин за играчки в "Емил Марков", ама как се казваше не мога да се сетя.  newsm78
Там има и "Бионикъл", и "Лего".
Това, предполагам, е в София. Ще опитам да се справя с пловдивските магазини.  Peace
Но благодаря за идеята.

# 13
  • Мнения: 6 206
Значи първо трябва да разбереш какво харесва детето. Подходящи подаръци много, зависи и до колко пари. Общо взето нещата се въртят в следните теми
Трансформърс /аз не ги харесвам въобще/ до около 50 лв
Пистите на Хот Уилс, между 30 и 50 лв
Яйца на динозаври - м/у 9 и 50 лв
Пиратски кораби/селища и тн т /сега серията Карибски пирати/ - 30-120 лв
Лего джаджи - 30-280 лв
Шпионските неща - 20-50 лв
Аз харесвам други неща - примерно комплектите на СЕС, но с ръка на сърцето си казвам, че няма да им се израдва толкова колкото на изродските транформери. Наблюдавай детето и му разбери интересите, после е лесно да уцелиш десятката.
Тогава отиваш на само две места в Пловдив за съжаление има ОК неща - Бонжур и Хиполенд. В Детска планета има по-евтините и не толкова качествени варианти, но понякога и там има попадения. Но първо мини през Бонжур и не разчитай на мненията на продавачките, много са зле милите.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 242
Сигурно ще ученик... Напускали са едни хубави серии раници, несесери, кутии за сандвичи, шишета, чантички и т.н. със Спайдърмен, Карибски пирати и др.

Общи условия

Активация на акаунт