Обсъждане на тема за фотошопски конкурс?

  • 4 073
  • 101
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Това е новата тема, в която ще обсъждаме поредния фотошопски конкурс . Тук можем да дискутираме каква да бъде темата и най-вече ще има  ли достатъчно желаещи да творят!

Ето последните  идеи, които дадоха Дамянти и Вечерница:


1."Забавни сватбени моменти"   




2."Небивалици"      заради момичетата от темата за ретуш и колажи



 
3.Обложка на музилален изпълнител или група.Или обложка на ДВД за любим филм

4."Мъжът и жената интимно" - като може да се интерпретира в комичен вариант, като пироните ми от аватара.Това може да е категория снимка и да снимате себе си или ваши близки или познати

Предложение на Дамаянти


Конкурс за Майката - как я виждаме ние     

Предложение на Вечерница


Очаквам още предложения и тогава ще решаваме коя ще бъде новата тема!

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 15:14 от MiRa_55

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Пу първа   Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 425
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace

Например - море, чайки, вълни? Може би нещо и планинско за тези, които не са почивали на морето - върхове, орли, гора?

# 4
  • Мнения: 3 425
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace

Например - море, чайки, вълни? Може би нещо и планинско за тези, които не са почивали на морето - върхове, орли, гора?

Ами точно, защото всеки разбира и прекарва почивката си по различен начин мисля,че трябва да се даде свобода в категорията......т.е. без да се определя място или обект присъстващ в снимката...миг от ваканцията,който я прави 'идеална' за човека  Peace

# 5
  • Мнения: 1 884
Аз естествено съм навита много за небивалиците... Не ми е ясно това за сватбените моменти - рамки ли ще са, какво ли  newsm78.
Обложката също ме кефи като тема. Мога да се "пусна" и там.

# 6
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 941
Включвам се без идеи. Само консуматорски  hahaha Обложка на албум много ме кефи...

# 8
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз естествено съм навита много за небивалиците... Не ми е ясно това за сватбените моменти - рамки ли ще са, какво ли  newsm78.
Обложката също ме кефи като тема. Мога да се "пусна" и там.

На мен пък ми допада колаж по филм, но да присъства някой познат. Нещо от рода на колажа на Дамаянти, ако се сещате?!

# 9
  • Мнения: 791
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing
И аз

# 10
  • Мнения: 2 616
Моята идея е съвсем в друга насока, ама с малко бебе, друг вятър ме вее.

Тази седмица - 1-7 явгуст е Световната седмица на кърменето, та не искате ли да направим нещо на тази тематика? Освен това после добрите работи можем да ги предложим на мацките от Кърмаческия, Мис Бу, никога няма да откаже добри попадения за новите брошури. Така хем ние ще се забавляваме, хем ще има смисъл дейността ни и ще влезе в работа това, което ще измайсторим.

 А ако нямате снимки как кърмите, или не можете да намерите нищо подходящо, аз имам достатъчно материал, който мога да предоставя за свободно ползване на желаещите  Wink Heart Eyes Laughing

# 11
  • Мнения: 2 957
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing

И аз така;)

# 12
  • София
  • Мнения: 2 160
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing

И аз така;)

Май станахМЕ доста  Wink

# 13
  • Мнения: 11 307
Аз съм за обложка на музикален или ДВД диск.
Да знаете от сега, че ще крада идеи, щото ми се налага да правя такава. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 258
Обложка на диск е много общо казано.няма определена тематика.Според мен почти всичко става за обложка на диск.Но като му тръснеш тема,вече става сложно.

Не сте ли навити по асоциативно да се подходи.Например някаква песен или заглавие или сентенция и кой както успее да убеди публиката.

Общи условия

Активация на акаунт