Рецепта за отказване от шоколад и сладки неща

  • 7 372
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 109
Приемам всякакви предложения, защото вече всички дрехи са ми тясни и килцата постоянно се увеличават. Да не говорим за здравословните проблеми, които ме застрашават. От 6-7 години бавно, но сигурно качвам килограми, вече съм 30-тина отгоре. Само по време на бременността слабеех, но тогава много неща включително сладки не ми се ядяха. Няколко месеца след раждането пак си ги възстанових.

# 1
# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Ще следя темата, че и мен ме интересува. Peace

# 3
  • Мнения: 7 263
Не е лесно, но не е и невъзможно. В началото на новия ми режим ми се ядеше сладко...... абееее ужас просто. Но в началото си налагах със сила едва ли не, после вече беше по-лесно. Сега вече 4 месеца от тогава не се впечатлявам. Хапва ми се сладичко от време на време но с очите повече както казваше баба ми. Толкова отвикнах от сладкото че сега плодовете ми се виждат отровно сладки. След седмица приключвам с тази фаза на диетата и минавам вече на обща храна. Да не се заричам но съм решила да ям сладко само веднъж в седмицата и това е.
Няма такъв кеф като този да се вмъкнеш в тиййн патналонките. Е няма такъв шоколад казвам ти!!!
Повярвай си можеш!!! Peace

# 4
  • Мнения: 768
 Напоследък опитвам нещо - малко сварени овесени ядки, смесени с кофичка кисело мляко и много малко мед или захар. Не знам дали има отслабващ ефект, но е много засищащо и не ми се яде друго сладко цял ден.

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
като ти се дояде сладко яж сушени плодове и фурми.

ако ти се яде шоколад - направи си силно какао без захар. добави му канела.

при мен действа. успех Peace

# 6
Ех и аз да се запиша  Laughing Мнооооого  обичам шоколад но много рядко ям аз съм от хората които могат да ядат само шоколад и нищо друго но...... за 4 години качих 30 килограма Simple Smile И сега когато ми се прияде сладко а това се случва всеки ден Simple Smile си взимам сок вишна не знам но ми минава дори и глада така. Ми не е кой знае какво но пробвай при мен действа вече съм 4 килца надолу е имам още мнооого да свалям но съм доволна за сега като имаш предвид че на ръст 165 станах 80 кила Simple Smile а  не ям хляб вече 3 години

# 7
  • Мнения: 54
ще следя и аз темата че се интересувам Naughty

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Като ми се яде сладко ям плодове. Само гледам хладилника винаги да е добре зареден. Сега сме в сезон и имам круши, ябълки, праскови, диня, пъпеш, банани, някакви неясно какви сливи подарък от село. За да не се налага да хвърлям плодове купувам по 2 или 3 броя от вид и ги държа в хладилника отдолу, в чекмеджето за плодове и зеленчуци. И е много освежаващо в жегата да си хапнеш студен плод.

# 9
  • Мнения: 17 402
Като за начало може да минеш на натурален шоколадец- примерно 90% какао. МОже веднага да ти се отще Mr. Green
Аз преди време си купувах един чай- Меден храст се казва, при мен имаше ефект.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 375
Моята рецепта е - ИНАТ  Mr. Green
Преди когато спортувах, все ми се хапваха вафли, шоколади...забранените неща.
После ограничението става навик и забравяш да мислиш зе сладкото, тястяното, пърженото...
Когато с години се придържаш към тези навици, просто и шоколадова торта да сложат пред теб, не й обръщаш внимание.
Сега преди цикъл ям нещо малко и сладко и това е. У дома има винаги плодове и плодово кисело мляко - ако искам сладко, ям от тях.
И не влизам във форума за готвене, че веднага се разяждам  Blush

# 11
  • Мнения: 6 029
влюби се и прави секс. и няма да се сещаш да ядеш

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 426
При мен сушените плодове вършат работа. Особено ананаса, толкова е сладък, че хапваш едно, две парченца и забравяш за сладко цял ден.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
влюби се и прави секс. и няма да се сещаш да ядеш

А след секс не може ли да ти се дояжда примерно ?

А пък шоколад след секс е още едно удоволствие   Wink

# 14
  • Мнения: 6 029
влюби се и прави секс. и няма да се сещаш да ядеш

А след секс не може ли да ти се дояжда примерно ?

А пък шоколад след секс е още едно удоволствие   Wink

на мен ми се пуши след секс. хич не се сещам за шоколад.

Общи условия

Активация на акаунт