какво знаете от вашия гинеколог за...?

  • 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте мами, едно малко питане, че не съм наясно с нещо.
Какво значи, ако при овулация имаш спукан фоликул?
Това било нормално, ама какво значи не разбирам.
На вас подобно нещо казвали ли са ви?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 712
Ами за да има овулация, фоликула се пука. Няма как иначе яйцеклетката да излезе от фоликула. Няма за какво да се притесняваш.

# 2
  • Мнения: 1 248
Ами за да има овулация, фоликула се пука. Няма как иначе яйцеклетката да излезе от фоликула. Няма за какво да се притесняваш.
подкрепям Peace Peace Peace

# 3
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
много благодаря за бързите отговори. май тук мога да науча повече от лекаря ми  Peace

# 4
  • Мнения: 225
Здравейте мами, едно малко питане, че не съм наясно с нещо.
Какво значи, ако при овулация имаш спукан фоликул?
Това било нормално, ама какво значи не разбирам.
На вас подобно нещо казвали ли са ви?
 newsm78
Какво значи пукането на фолукула по време на овулация или какво значи ако при овулация се спука фоликула. То това е овулацията - пукането на фоликула. Нещо не разбрах въпроса ти newsm78

# 5
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305

[/quote]
Какво значи пукането на фолукула по време на овулация или какво значи ако при овулация се спука фоликула. То това е овулацията - пукането на фоликула. Нещо не разбрах въпроса ти newsm78
[/quote]
Да, сега вече разбрах, че е това, но не знаех, та затова питам. Извинявам се, ако е бил глупав въпроса ми.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 225
Няма глупави въпроси, а такива на които човек не знае отговора и е нормално да пита за тях Peace
Просто исках да изясня по-точно, за да разбереш, не съм имала лоши помисли  bouquet

# 7
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Няма глупави въпроси, а такива на които човек не знае отговора и е нормално да пита за тях Peace
Просто исках да изясня по-точно, за да разбереш, не съм имала лоши помисли  bouquet

 Simple Smile извинявай ако съм прозвучала като критика. по- скоро това, че е глупав въпроса ми беше насочено към мен, как може до сега да не съм се позаинтересувала.
благодаря ти и на теб, че беше изчерпателна  Hug  bouquet

# 8

Общи условия

Активация на акаунт