Схема на обърната матка

  • 3 266
  • 15
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Привет момичета.Ние вече сме семейство и бързаме да си имаме бебенце.Но гинеколожката ми беше казала че съм с обърната матка.Тука научих,четох за позата,за възглавничката.Но моят господин не можел да си представи какво е това обърната матка.Та Ви моле-ако имате нагледно,като рисунка да му го покажа,ще съм Ви много благодарна.Стискам палци на всички ни в бебеправенето  Peace

# 1
  • Мнения: 712
За рисунка не мога да ти предложа, но мога да ти дам обяснението, което аз получих от моя лекар. Представи си матката като круша, а шийката е дръжката на крушата. Нормално позицията и е леко наклонена напред към коремната стена. Когато е обърната, дъното на "крушата" не наклонено напред, а назад, навътре. Съответно при тази позиция и "дръжката" е изместена и по тази причина препоръчват и другите пози  Wink - за да могат сперматозоидите да попаднат по-лесно в шийката. Най общо това е...

А при мен наскоро излезе ново 20 - отдавна ми бяха казали, че имам обърната матка и аз го бях приела, още повече, че майка ми също е с такава. Когато си смених лекаря му казах за това, но - изненада! Матката ми "лъжела" - при обикновен преглед (мануален) изглеждала обърата, но на ехограф ясно се вижда, че е в нормална позиция... А сега де  newsm78 Thinking!

# 2
  • Мнения: 1 765
Рокси много добре, го е обяснила....моята също е обърната, и АГто ми каза, че е обърната към гърба...

# 3
  • Мнения: 674
Рокси много добре, го е обяснила....моята също е обърната, и АГто ми каза, че е обърната към гърба...

И моята е така,имам едно раждане и след него пак ми се е върнала в старата позиция.

# 4
  • Мнения: 211
И при мен е така. Казаха ми леко надясно . И на мен ми каза , че след първото раждане заставала в нормално положение. Общо взето първия път щяло да е по-трудно забременяването .

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Какви схеми бе хора????
Какви рисунки???
Чудна работа сте значи...

# 6
  • София
  • Мнения: 35 819
Не успях да намеря по-добри рисунки на обърната матка.
Ако има нещо неясно питай

 
и по интересно
ТУК
Изчакай позицията се сменя

# 7
  • Мнения: 7 107
Какви схеми бе хора????
Какви рисунки???
Чудна работа сте значи...
Вчера отрезвих желанието на една госпожа да рисува обърната матка вместо да си комуникира с мен.   Mr. Green

Отидете заедно на гинеколог и милото ти ще получи професионално обяснение за това, което го интересува и това което никак не го вълнува.  Peace

# 8
  • Мнения: 534
Не успях да намеря по-добри рисунки на обърната матка.
Ако има нещо неясно питай
newsm09 жена съм и си изкълчих врата,докато видя кое къде е ,
а камо ли мъж  ooooh!

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, и аз едва разбрах за кво става дума.Ако мъж го гледа, няма да разбере нищо със сигурност  Crazy

# 10
Привет момичета.Ние вече сме семейство и бързаме да си имаме бебенце.Но гинеколожката ми беше казала че съм с обърната матка.Тука научих,четох за позата,за възглавничката.Но моят господин не можел да си представи какво е това обърната матка.Та Ви моле-ако имате нагледно,като рисунка да му го покажа,ще съм Ви много благодарна.Стискам палци на всички ни в бебеправенето  Peace

A TOVA PROBLEM LI E ZA ZABREMENIAVANETO ZASHTOTO I AZ IMAM OBURNATA MATKA I VE4E 2 GODINI SE PROBVAME ZA BEBE VSEKI MESEC REVA SLED KATO MI DOIDE CIKULA V4ERA BIAH SIGURNA 4E VE4E SUM NO UVI .... PAK NE

# 11
  • Мнения: 674
Аз знам че по-трудно се забременява когато матката е обърната.Но не мисля че това е голям проблем.Има значение в какви пози правите секс и как заставаш след това.Зависи как ти е обърната.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 819
Да, и аз едва разбрах за кво става дума. Ако мъж го гледа, няма да разбере нищо със сигурност  Crazy
И ти и Бонбониера, трябва да попрочетете нещичко.
 Grinning
Когато се иска схема на нещо анормално се предполага, че си наясно с нормалното.
Схемата си е супер за всеки, който знае какво е това матка за какво служи, къде се намира и т.н.
А колкото до мъжете - ами обяснете им.
И на вас да ви покажат кавернозно тяло или простатна жлеза няма да знаете какво е.

# 13
  • Шумен
  • Мнения: 403
Мерси на отговприлите.Господина ми вече е по-наясно за какво става въпрос...а преди му звучеше много странно като му кажа че съм с обърната матка...опитите продължават.Успех на всички ни...и скоро да си имаме бебчета.

# 14
  • Мнения: 421
denis_d    рисунките са си много добри! На мен също ми бяха казали,че съм с обърната матка (забременях на втория месец,та това не е гаранция) ... и така и не бях виждала хубави рисунки за обяснение! Браво на теб - за откритието  Hug

Общи условия

Активация на акаунт