Висок риск при БХС

  • 688
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 494
Много съм притеснена, момичета, моля да ми кажете, ако знаете, при риск 1:76 има ли шанс бебенцето да е здраво?
Сега предстои амниоцентеза, знам че там са 100% и се моля да не покаже нищо, но........ засега притеснението ни е голямо!
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
аз лично не вярвам много на резултатите от него,затова за сега съм решила да не правя.Тъй като вече си го направила,наистина ще трябва да направиш и амниоцентеза,за да си спокойна,че всичко е наред!При кой ще я правиш?Аз бих ти препоръчала д-р Димитрова от МД!

# 2
  • Мнения: 2 494
Мила, то за сестра ми става дума, аз съм толкова притеснена, че забравих да напиша.

Тя е от Варна, но ще дойде да я направи в Майчин дом  Кременски препоръчва Димитрова.
Днес обаче не можахме да се свържем с тях, защото били до 13 часа, а изследванията излязоха в 13.30 и трябва в понеделник, но мисля, че веднага трябва да я извикат, че тя вече е в 18 г.с, а нали амниото се прави до 19.г.с.
 Cry

дано си права и резултатите верно да не са верни, а амниоцентезата да покаже че всичко  наред с бебчо, толкова много го искаме!!!!!!!!  Hug

Моля и за още мнения!!!Благодаря ви!

# 3
  • Мнения: 2 494
Току що проф.Кременски ми отговори в Дир-а, че шанса е 98% да няма Даун и 97% да няма никакви генетични проблеми!!!!Много ме успокои, но все още ни е страх!!!

Аз просто помислих, че при токлова висок риск шанса е малък!

Благодаря ви!!!

Моля се, помолете се за нашето бебче да е здраво!!!!!!!   


Благодаря ви!мАЙ темата не беше точно за тук,моля модераторите да я заключат!писах в майки!

Тук успех на всички!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
моля се за бебчето и наистина вярвам,че ще е добре! PraynigА на д-р Кременски и д-р Димитрова,може напълно да се доверите.Амниоцентезата мисля,че до 20-та седмица се прави.
 Ако не откриете д-р Димитрова ,мисля че ще ога да намеря мобилният и ,така че ми пиши.

# 5
  • Мнения: 256
При мен резултатът от БХС беше 1:86 почти толкова висок, колкото при сестричката ти. После резултатите от амниото излязоха добри. Вярвам, че и при вас ще е така. Знам, че сте много притеснени в момента, потърси подобни теми с търсачката. На мен те много ми помогнаха Hug Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 6
  • Мнения: 769
Не мога да се изкажа компетентно, защото все още не съм забременявала, но искрено пожелавам на сестра ти да роди живо и здраво дете, което да ви радва много.

# 7
  • Мнения: 2 494
Благодаря момичета, много ме успокоихте и вашата положителна енергия ни помага много!!! Утре са и казали още да идва, че вече е в почти 19 г.с. така че довечера ще пътува сестра ми!
Моля се всичко да мине ОК!!!
Ангелс, моля те да ми дадеш GSM на Димитрова!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт