Акценти в офиса. Дайте идеи...

  • 492
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Моля, всички мами с вкус да помагат.  Wink
Взехме си малък офис, едната стая ще се ползва за заседателна. Бяла е, със сини щори от плат. Смятаме да купим една маса и четири стола. Мисля масата да е сива с метални крака, столовете черни, имаме едно ъгълче на стената, което може да се ползва като кът за кана за кафе и чаши. Липсват ми обаче акцентите и дребните детайли, които придават стил. Нали се сещате, някоя изгъзена лампа на стойка, малък кът за кафе, интересен поднос за чашите за кафе, нещо за стената...

Имате ли идея къде мога да открия нещо цветно и ефектно, без да е на безбожни цени. Имам предвид, че не мога да си позволя аксесоари от магазини, в които чашата за кафе е 20лв. или една ваза е 100лв. или една кана за кафе е 200лв.

Да сте попадали на сайтове, в които да намеря идеи за нещо приятно?
Да отбележа, че се занимаваме с Интернет реклама. Т.е. можем да си позволим и по-непринудени и детински неща.  Laughing

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

аз бих сложила 1-2 непретенциозни високи цветя.
отделно на някоя стена картина или плакат, които да олицетворяват вашите цели. та всеки път като се съберете да знаете какво искате да постигнете Simple Smile и да се мотивирате.

за всеки служител може да направите индивидуална чаша, с негов шарж или нещо, което му прилича, което му пасва...

бих добавила и нещо със жълто или оранжево да омекотят сините щори и металната маса. лампата да кажем...

успех и пусни после снимки.

# 2
  • Мнения: 1 187
Много цветни и ефектни неща видях наскоро в АИКО. Peace
Тук също би могла да харесаш нещо: http://www.magazinche.com/

Общи условия

Активация на акаунт