Какво е редно да се прави след развода?

  • 739
  • 4
  •   1
Отговори
Момичета, имам въпрос към онези от вас, които са се сблъсквали със следния проблем: Мъжът ми неЖЕЛАЕ ДА СЕ ИЗНАСЯ ОТ СЕМЕЙНОТО ЖИЛИЩЕ след развода, който вече е факт от една година. Пробвах с добро, със заплахи...нищо, адвокатката ми каза, че мога и съм в правото си да сменя бравата. Само да поясня, че апартамента е предоставен на мен и детето за ползване до навършване на 18 години. Благодаря ви  Hug

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ох, не мога да ти отговоря, но се записвам да следя темата, че живо ме вълнува. На мен ми е далече още докато излезе развода, но и сега ако може бих го махнала. Не иска да си ходи, въпреки, че нямаме нищо общо вече (освен децата) и съм подала искова молба.

# 2
  • София
  • Мнения: 397
Може да смениш бравата докато го няма,за да не може да влезе,но не изхвърляй вещите му! Може да те осъди за това,същото е като когато искаш да изгониш квартирант.

# 3
Може да смениш бравата докато го няма,за да не може да влезе,но не изхвърляй вещите му! Може да те осъди за това,същото е като когато искаш да изгониш квартирант.

Каза, че ще я разбие. Незнам дали има право, но с полиция хич не ми се занимава като ги знам как бързо реагират и каква работа вършат

# 4
  • Мнения: X
Ох,незнам какво да ти отговоря! Tired
 Аз бях така и накрая,аз се изнесох с детето.Той не искаше,мислеше си,че така, пак ще сме семейство.И на мен ми казваха да сменя ключалката,но като го знам ,колко е агресивен(барабар с вратата ще влезе),хич и не посмях да правя такива работи.Сеир на хората и ужас за мен...не мерси Stop.

Общи условия

Активация на акаунт