Как се рисуват облаци?

  • 3 986
  • 10
  •   1
Отговори
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Хора помагайте  Praynig
Исках да направя стаите на децата с ефектни облачета ,но останах разочарована ,никъде не открих боя за тях  Cry.
Затова ви моля дайте идеи как да ги направя Hug

# 1
  • Мнения: 2 591
в едно предаване на деби травис се обясняваше точно това!

виж в темата направих си сама 2, там имаше и линк към предаването! към края на темата е  Peace много е лесно

# 2
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
в едно предаване на деби травис се обясняваше точно това!

виж в темата направих си сама 2, там имаше и линк към предаването! към края на темата е  Peace много е лесно
веднага ще проверя   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 591
 Peace всъщност аз не съм го правила, за да казвам, че е лесно, но така изглеждаше  Blush

# 4
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
schneee ако ми дадеш линк ще съм ти много благодарна аз уж я прегледах ,а не видях нищо с облачета ,но пък видях една хубава стена със звездички Peace

# 5
  • Мнения: 2 591
ще поровя! чакай малко  Wink

# 6
  • Мнения: 2 591
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184513.320

копнала съм ти и отговорите за всеки случай  Rolling Eyes

за небето - да не ви объркам, защото беше доста отдавна, но като цяло мисля, че първо се боядисваше в светло синьо, а след това с гъба, натопена в бяла боя се правят неправилни форми, така че да станат облаци! най-добре първо пробвайте на някакво малко пространство   запомнила съм го, понеже ми се стори супер елементарно, а е много ефектно, но там по принцип дават точно такива неща - от нищо правят страхотно нещо! (е, направо реклама му направих  ) - тук съм аз  Blush

първо светлосиня боя. Като изсъхне- с бяла и гъбка се понамацва, а в другата ръка с парцалче- леко се изтегля за да станат като перести облаци
Аз и това си мислех, но голяма играчка щеше да падне. А и хванахме най- големите жеги.
Всъщност пробвахме го с гъбка с по- тъмно синьо на синия фон, но пък небето трябва да е по- горе  и се отказахме. - това е мимиту

http://www.debbietravisfacelift.com/episodes/20050415/ - тавана небе
 а това е линк към самото предаване, където обясняваха!

хайде късмет и да покажеш Peace

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
мерси много   bouquet
Аз открих само това Rolling Eyes

ЕФЕКТ НА ОБЛАЦИ

Използва се ръкавица от хавлиен плат, която леко се напоява с боя. Притискайте изпънатата ръка плътно до стената с въртеливо движение

# 8
  • Мнения: 725
има синя самозалепваща хартия или фолио като му викат
на        облаци     бели за детска стая  виж я като модел
 

# 9
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Някой знае ли къде продават подобно нещо Praynig

# 10
  • Мнения: 2 591
нели, това от предаването няма ли да ти свърши работа newsm78 от всичко, което чух за облаците, изглежда много лесно  Rolling Eyes а това нещо може да го потърсиш в магазините за художнически материали, но щом може да си го направиш с подръчни средства, няма смисъл да се ръсиш  Blush

Общи условия

Активация на акаунт