Winx или Gabol?

  • 14 604
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Бихте ли ми казали раниците на коя марка да избера-Winx или Gabol? Днес ги гледах и на двете марки много ми харесват,но не знам кои са по-качествени.

# 1
  • Мнения: 2 936
аз имам наблюдения върху Winks, не съм чула оплаквания... Peace но пък и Gabil mi изглеждат добре!
 Peace

# 2
  • Мнения: 5 255
Gabol имат избор на цветове, докато Winx са само розови /поне такива съм виждала/.

# 3
  • София
  • Мнения: 541
Купих на каката Gabol. Видя ми се по-здрава и практична.
/иначе е розова  Rolling Eyes/

# 4
  • Мнения: 335
и аз купих габол,но още не сме я ползвали.Поне не е розова.

# 5
  • Мнения: 5 255
Забравих да напиша, че имаме и от двете - здрави са  Peace

# 6
  • Мнения: 172
Габол са по-здрави. Миналата година купихме една раничка на Габол, тази година ще сме пак с нея, защо е напълно запазена и в добро състояние.  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Моята дъщеря има на  Winx . Голяма е с доста джобове, място за шишето, презрамките за гърба са с подплънки. Изкара втори клас с нея и съм я прала 3 пъти за тази година. За разлика от първи клас - бяхме с някаква обикновена (навсякъде по пазарите ги има масово производство) която се разпадна, шевовете се разпориха, скъса се от тежестта на учебниците и т.н.
Ще бъде с раницата на  Winx и следващата учебна година  Peace

# 8
  • Мнения: 5 140
Габол по ми допадат, имат разнообразие от цветове, докато Winx много ми розовеят.

# 9
  • Мнения: 533
Габол Peaceима разнообразие от модели и цветове.Преди време бях стъкмила на дъщеря ми цял комплект-сак,чанта с цип отдолу,дамска чантичка ,несесер и портмоне виненочервено!

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние имаме Gabol,трета година си я носи на градината,още е здрава. Peace

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За миналата уч. година купих на щерката Габол. Е не можА да издържи и до 15.10... Няма такава скапана марка  #Cussing out, честно.
Ако искате, мога и да ви я снимам някой ден. Раница само на 1 уч. година.

# 12
казвам winx smile3521 габол са ужас! #Cussing out newsm11 smile3515 веднъж купих и се развали на първата година doh newsm11 smile3511!

# 13
за  3ти клас незнам каква раница newsm78 dontknow Thinking smile3516

# 14
раницата на winx не е мръднала  цялата година Mr. Green Peace newsm10 smile3503 newsm74 не искам да купувам габол Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт