С бебе във ваната:)

  • 707
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 924
Иска ми се да пробвам "водно" кърмене Grinning
Някой опитвал ли е?Дайте малко практически съвети, че ме е страх да не изпусна бебето във водата.

# 1
  • Мнения: 4 242
Как ще го изпуснеш, нали ще го гушкашдокато си полулегнала? Или не ти разбрах въпроса добре? Rolling Eyes

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
А какво точно представлява това?

# 3
  • Мнения: 549
Влизали сме, не за да се кърмим, а за да поплува, но като огладнее, сам си намира гърдите. Страх ме беше в началото, чак около 4 месеца се престраших, но вече беше късно - мисля че към 3-ти изгубват инстинкта да задържат дъха си, когато потопят главичката. Няма нищо страшно, много е приятно, тялото на мама е отдолу и подсигурява всичко.

# 4
  • Мнения: 865
Страхотна идея!Не съм се сещала...Само придържай хубаво бебо,че какви хлъзгави стават телцата им от водата.

# 5
  • Мнения: 1 224
Можеш да завиеш бебо с лека тензухена пелена ако е много мъничък за да не се хлъзга и докато свикнеш и спре да те е страх. В Япония най-често така къпят бебетата от новородени!

# 6
  • Мнения: 8 242
Тони се къпе с баща си във ваната откак се е родил.. Много е готино! Е, не го е кърмил  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 400
Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.

# 8
  • Мнения: 1 924
Странно.За първи пъ го чувам.Все пак ще съм се изкъпала преди това, а и следвайки тази логика, при гушкането и целуването на бебето също му се предават микроби.

# 9
  • Мнения: 8 242
Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.

Те къде ли не щъкат  Mr. Green
Къпем се заедно, спим заедно .. Нищо не съм стерилизирала..
Всеки сам си решава колко стерилно да си гледа детето..

# 10
  • Мнения: 2 159
ха не ми беше хрумвало Grinning

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Много интересно звучи Peace,дано и на двамата ви носи наслада Hug,за теб отпускане а за бебо манджа,както се казва с един удар два заека  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 947
 То докато напълниш ванатааа, па да се наместиииш... И накрая да се окаже,
че бебето ти /ми/ от мокра цица не ще да суче, хахаха! Установих го отново
на плажа - не ще да суче мокра, че и солена цица! Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт