Колко често излизате заедно, че мен взе да ме хваща секлета ?

  • 4 657
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Почти никъде не ходим Confused Прибере се от работа, скапан естествено, хапва и телевизора...Сигурно ситуацията е подобна в едно 90% от семействата. Не роптая, влизам му в положение.Работата му е тежка и като се прибере у дома най-естественото е да иска да си почине. Обаче на мен от време на време ми се излиза, а на него май му е по-добре вкъщи. Тази ситуация взе малко да ме поизнервя. Разходки в почивните му дни, които са на месеца два пъти максимум. За дискотека не смея и да намекна и така...Взех да не се чувствам като бял човек. Вкъщи винаги е забавно, все се играе на някоя семейна игра и скука няма, но желанието ми за излизане си остава...
 Във вашите двойки как е Confused

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Касиди, и ние никъде не ходим, но по моя вина. Ами не ми се ходи по дискотеки и кафета. Случва ми се много рядко да ми се приходи!

# 2
  • Мнения: 4 665
По ринцип винаги ли не ти се е ходило или в момента? Защото ние като гаджета се късахме от ходене, а сега нищо.. Това малко ме обърква, преди не успявах да го прибера вкъщи, а сега с топ няма как да го изтикам  Confused

# 3
  • Мнения: 2 556
Мъжът ми не обича да ходи на дискотеки и подобни заведения, така че аз излизам сама с приятелки, когато ми се купонясва. Когато сме двамата, обикновено сме с децата и ги водим някъде навън. Семейни игри признавам, че не играем, но с две деца обикновено няма и нужда ние да измисляме нещо  Simple Smile

Общо взето, аз не правя трагедии, ако на мен ми се ходи някъде, а на мъжа ми - не. Просто отивам без него и двамата сме съвсем доволни.

# 4
  • Мнения: 4 665
То и аз не го превръщам в трагедия, подобно нещо няма как да бъде такава...Относно приятелките, честно казано не ми се излиза без него. Какво ми става не е истина направо ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 556
Не знам, на мен винаги ми се е излизало с приятелки, не съм имала такъв момент, в който да не ми се иска  Simple Smile

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
С детето ходим надвечер там, където през деня ходим на плаж.  Laughing
Кога, ако не сега, може да се излиза навън по разходки. Още повече, че сте край морето
Мен ме хваща съклета, че нямаме гледачи и излизаме навън поединично.  Confused

# 7
  • Мнения: 4 665
Не съм ли нещо добре, че не ми се излиза сама?

# 8
  • Мнения: 2 556
Не, явно предпочиташ да си с него вкъщи, дори и когато ти е скучно, защото навън сама би ти било още по-тъпо (или поне така излиза)?

# 9
  • Мнения: 1 477
разбирам те-аз също предпочитам компанията на мъжа ми.моя също работи цял ден и вечер никак не му е до разходки.аз поне не го оставям на мира докато не излезем  и се получава де-няма къде да ходи

# 10
  • Мнения: 4 665
Ами да, всъщност точно така е. Дори да ми се излиза, а той да не иска предпочитам да си стоя завряна вкъщи с него. Малко се дразня, че дори когато детенце е на гости при някоя баба пак си седим вкъщи.
Уфф, то тръгне ли работата на преговори ще се излезе ама с едно настроение...Не ми се иска да влизаме в конфлкти заради подобни неща

# 11
  • Мнения: 2 556
Ами така или иначе си стоите двамата, значи правиш точно това, което предпочиташ в крайна сметка?

# 12
  • Мнения: 4 665
Позитивна си, усмихна ме. Права си, просто на моменти много ми се иска да се забавляваме по стария начин...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Едно време като се лъжехме все се мотаехме по улиците и по заведения ходехме. Като се оженихме обаче и моя човек каза, че предпочитал да си стои в къщи и не искал да яде ресторантски манджи да съм наготвела аз, защото домашното му се услаждало повече.
Сега сме сключили споразумение, че все пак ще излиза поне веднъж седмично с мен и децата и поне веднъж месечно ще ходим на заведение. И ги брои човека да не се мине. Mr. Green
А вика, върви ти с децата. Ами не ми се ходи всеки път сама с тях. Искам и с него, но уви.

# 14
  • Мнения: 185
И при нас е същото Касиди,никъде не ходим,най-много до майка или до свекървата,което не е никакво излизане разбира се TiredНо сами си гледаме децата,няма на кой да ги оставим,а с тях на заведение ooooh!
Та надявам се,че ще дойдат и по-добри времена,като поотраснат Peace

Общи условия

Активация на акаунт