Какво правите при такъв проблем???

  • 1 398
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте всички в този прекрасен форум.Наистина мога да намеря всичко тук  Hug Искам да споделя с вас един проблем който ме мачи наскоро.сигурно на някои от вас е познато това.Аз за мое най-голямо сажаление имам косъмчета над устата, и знам че не съм първата нито поседната.Това ми е голямо бреме и какво ли не съм правила.Не издържам мн на болка за това последния пат ги изрусих(така ми казаха) и приятелят ми ми излиза с някакъв въпрос ;Кво ти е станало на косъмчетата и т.н. при което аз се сринах в земята  Sad после реших да ги махна с там лентички-какво ли не вече съм ползвала.Знам че за това няма решение. но ако можете  да ми аддете някакъв Съвет и Чувствали ли сте се и вие в подобна ситуация??? Благодаря  Embarassed  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 616
Щом не ти се занимава с лентички, можеш да пробваш фотоепилация например - нямам личен опит, но съм чела възторжени отзиви.

# 2
  • Мнения: 339
A боли ли много?някои които е пробвал можели да даде по обстойна информация - за място цена резултат... Thinking

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
не,фотоепилацията не боли,но трябва да се направят 3-4 процедури,а може и повече,за да ти паднат окончателно

# 4
  • Мнения: 2 936
A боли ли много?някои които е пробвал можели да даде по обстойна информация - за място цена резултат... Thinking

дори и да боли,по-добре да изтърпиш малко болка-отколкото да нямаш самочувствие...аз съм правила фотоепилация подмишници и триъгълник,но след втората процедура се отказах  Confused цената беше 5 лв.импулс за двете помишници излизаше към 50 лв.

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Фотоепилация или лазер, но само през зимата!

# 6
  • Мнения: 2 673
Фотоепилацията и лазерната епилация\ за които между другото има десетки теми сигурно ТУК\ не се правят току така от всеки. Избери добра клиника или салон \най-добре по препоръка или потърси с търсачката инфо за това къде в твоя град ..\. Направи епилацията през есента. Ако не останеш доволна почни с електропинсета. Чак пък такава болка не вярвам да е, че да не издържиш.

# 7
  • Мнения: 6 958
Фотоепилация, но процедурите са от 5 до 10-15 ( в зависимост от дебелината на косъма и с какво са третирани преди това; цена на един импулс между 4 и 6 лв. зависи кое, къде и как)... След фотоепилация са просто перфектни, ако си знаела по рано за нея или беше питала по рано да беше отишла да ги махнеш както са естествени и щеше наистина с 3-4 ходенията да ги разкараш за винаги!!! Отиваш и първо ти правят тест на малък участък от кожата и ако всичко е ок' ти третират цялото място... когато специалистите те погледнат ще ти кажат горе долу колко процедури са ти нужни!!! Успех и ИМА решение на проблема!  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 750
Електроепилация върши работа в този случай. Не боли много, но е неприятно и гъделичкащо. Като цена е по-поносимо от фотоепилацията.
Препоръчвам ти да не си махаш косъмчетата по лицето с кола маска  Naughty Кожата на лицето е толкова нежна, че при това дърпане с колата ще си направиш проблем. Да не говорим, че излизат след това ситни пъпчици. Пък и така ускоряваш образуването на бръчки.

# 9
  • Мнения: 339
Благодаря ви на всички Hug наисти на ми помогнахте с тези съвети.надявам се скоро да опитам и да има резултат.Явно определено има решение на проблема  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт