Две чертички но,едната е едва забележима

  • 2 450
  • 34
  •   1
Отговори
Не знам как да го опиша  Cry От 2месеца с мъжът ми правим опити за бозайниче/така го нарича ме ние/ Simple Smileно още го няма!Този месец ми закъсня с 4 дни и се молех да се е получило,но...Преди това имах леко възпаление и взимах хапчета.Направих си 2 теста и се появиха 2 чертички но 2-та ужасно бледа мислех,че от лекарствата спрях ги и пак същото бледа черта.Познати аптекари ме уверяваха,че най-вероятно съм забременяла,имах даже това усещане.От 1сед ме боляха гардите, ходех често до тоалета и ми беше толкова хубаво вътрешно SadНа 3-ти имах кървене знаех,че не е бебе,реших пак да се тествам,имах менструация а тестът все същия,не знам какво да мисля  newsm78 EFP

# 1
  • Мнения: 7 718
Отиди на лекар.

# 2
Ходих преди 1седмица тогава не бях бременна или поне не се е забелязвало. Мисля,че бременността ми чисто и просто се прекъсна ако е имало такава Cry Може би огромното ми желание е предизвикало отделяне на хормон без да има нищо. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9 990
Аз не съм чувала от огромно желание тестовете да се позитивират.Лекар. Peace

# 4
  • Мнения: 7 718
Не е задължително да е прекъснала. Аз имах кървене около датата и лекарите ми спасиха бременността.
А ако е прекъснала и тестът е положителен - не е добре за здравето ти.
Това преди седмица не се брои. Отиди в понеделник.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Понякога тестовете показват положителен резултат с много много бледа втора черта, точно преди менструация. Не знам на какво се дължи. Не знам защо е така и дали е вярно. Каза ми го лекар.

# 6
Благодаря ви за вниманието  remybussi Не знам дали ви се е случвало,сигурно повечето сте мами Simple Smile Просто 2-та чертичка е едва видима.Ако бременността не е била добра четох,че организмът сам я прекратява. Thinking

# 7
Дано този лекар да е бил прав!!!!!!!!! Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 674
Задължително трябва да отидеш на лекар в Понеделник.Щом имаш положителен тест,
значи има нещо.Кървенето ти продължава ли?

# 9
Кървенето си е като при всеки мой цикъл,за това не знам  Rolling Eyes болките,всичко си е същото newsm78

# 10
  • Мнения: 1 243
Отиди на лекар Peace

# 11
Момичета,случвало ли ви се е при менструация да имате нещо като парченца в кръвотечението? newsm78На мен вече за 3-ти път.

# 12
  • Мнения: 7 718
Нормално е да се случва от време на време.

# 13
  • Мнения: 5 313
и на мен в последно време ми се слу4ва.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 946
Момичета,случвало ли ви се е при менструация да имате нещо като парченца в кръвотечението? newsm78На мен вече за 3-ти път.

Всеки път. Мисля, че са някакви съсиреци, но доколкото знам е напълно нормално.

Общи условия

Активация на акаунт