може ли помощ?

  • 1 335
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Здравейте!

След седмица има едно парти, на което уви трябва да отида с коктейлна рокля. Само че любимата ми ...ъъъ... ми е леко тясна, явно съм прекалила със сладоледа и като се мерих видях, че съм си лепнала 2 кг  Embarassed . Можете ли да ми препоръчате някаква кратка диета, с която да успея да ги смъкна?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 099
Мисля, че е най-добре в понеделник да лунуваш, а през останалите дни да хапваш по малки количества салатки и пил.бяло месце, като пропускаш вечерите или поне най-късното ти ядене да е 16-17ч.
Успех. Peace

# 2
  • Мнения: 141
Супер, ще пробвам така. Месото ще го заменя с нещо соево, че съм вегетарианка.

Мерси за помощта!!! Heart

# 3
  • Мнения: 2 099
Може да караш и само на салатки, но избягвай сиренето и кашкавала. Peace

# 4
  • Мнения: 1 069
Онази диета със зелевата манджа е за седмица, доста се сваля с нея. Успех!

# 5
  • Мнения: 6 958
Плодове и чай с мед и до неделя ще си ги стопила...  bowuu За по голям и сигурен ефект - грейпфрути и диня  Peace Друг вариант - Зелева супа, Трети вариант монодиета - ден пиле, ден картофи, ден зеленчуци, ден плод, ден ориз и т.н. и не на последно място месо + зеленчици и яко блъскане във фитнеса + 2-3 л. вода! Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 48
Гладдддд Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
А след глада? Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 958
Поци за първи път те чувам да споменаваш тази дума ГЛАД  Shocked Сигурен ли си, че това си ти?!?  newsm78 Да не си се объркал нещичко  hahaha hahaha hahaha

ЗлаВещица след глада винаги идва яко плюскане и после пак глад!  Mr. Green За съжаление горчивата истина е т'ва  Crazy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Поци за първи път те чувам да споменаваш тази дума ГЛАД  Shocked Сигурен ли си, че това си ти?!?  newsm78 Да не си се объркал нещичко  hahaha hahaha hahaha

ЗлаВещица след глада винаги идва яко плюскане и после пак глад!  Mr. Green За съжаление горчивата истина е т'ва  Crazy

Ами това имах предвид, започне ли се веднъж да се гладува трябва да се продължи ... Така че по-добре бавничко без гладуване, но това си е лично мое мнение, създадено от опит за 10 години  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 48
Някой идва 2 седмици преди почивката си и ми казва:
-Трябва да отслабна с 15 кг. Sick
Е как да стане newsm78
Той се е тъпкал цяла година и 10 дена преди морето се е сетил ,че трябва да прилича на Аполон ooooh!
Храненето и спорта са въпрос на култура Peace
Не може цяла година свиня-10 дена пантера Naughty
НЕ УВАЖАВАМ ТАКИВА КРАТКИ ДИЕТИ,ВЪОБЩЕ ДИЕТИ Stop
С КАКВОТО СЕ ХРАНИШРНА ТАКОВА ПРИЛИЧАШ  bouquet
На момичето по горе ще кажа:
МЕСО,ЗЕЛЕНЧУЦИ-МНОГО КАРДИО
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 08:27 от poci72

# 11
  • Мнения: 249
най-добре да си направиш едно разделно хранене,за две седмици свалих 5 кг  така

# 12
  • Мнения: 22
за толкова кратко време само глад ще ти помогне

# 13
  • Мнения: 27 524
2 кг са лесни - никакво ядене, вода, чай с лимон и повечко движение и за по-малко от седмица си готова. То днес е понеделник, кажи как е  Grinning

# 14
  • Мнения: 141
леле, съвсем забарвих да се отчета... Всичко стана перфектно, изкарах седмица на салатки и с повече време на велоергометъра и в басейна смъкнах не 2, а 3,5  Grinning роклята ми седеше супер и събрах очите на всички  Sunglasses (ама съм и скромна, нали...)


Мн мн мерси на всички за помощта.

Общи условия

Активация на акаунт