От кога давате храни съдържащи прясно мляко?

  • 408
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами знам ,че след годинка се дава прясно мляко на бебоците, но знаете ли дали може да се приготвят храни с прясно мляко и да им се дават по рано например кисел , мляко с грис и т.н.? newsm78

# 1
  • Мнения: 8 242
Не съм давала още нищо с прясно мляко..

# 2
  • Мнения: 707
Ами като zапочнеШ по-рано да приготвяШ десерти с прясно мляко, Ще го въведеШ и по-рано  Wink. То не е zадължително да го пие натурално, zа да го приемеШ zа zахранване  Simple Smile.
Немските прдиатри го препоръчват след 6-я месец, но аz Ще иzчакам годинката.

# 3
  • Мнения: 3 760
Няма да дам преди навършване на 2 г.

# 4
  • Мнения: 2 807
Приготвяла съм храни с прясно мляко, т.е. минало термична обработка, след навършване на 2+ годинки на децата ми.

# 5
  • Мнения: 1 440
Нашата педка, която категорично си следва схемите и таблиците от преди 20г. и е твърдо ЗА ранното захранване, онзи ден на консултацията за годинката каза, че вече можело да дам прясно мляко, но по-добре да съм изчакала Thinking Което ме навежда на мисълта, че не е време скоро за това.....освен това Пламена е късно захранена и прояви една слаба АБКМ Peace

# 6
  • Мнения: 888
Поне след годинката, най- добре след 2- те  Peace

# 7
  • Мнения: 1 420
Най-рано след годинката, защото бебче може да развие АБКМ. До тогава или се кърми, или пие АМ

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Опитах да давам след 1.5 години, но синът ми не беше много ентусиазиран - поне да го пие натурално. Десерти с прасно мляко започнах да давам пак по същото време.

Общи условия

Активация на акаунт