Какви сте всъщност?

  • 1 852
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Знаем, че всеки играе някаква роля в този живот, а някои дори са с цял спектакъл. Всеки от нас тук не е изключение от това правило.
Искам да ви питам - кога сте такива каквито сте, кога сте истинските вие. Има ли такива моменти когато не играете и сте такива каквито сте. например когато останете сами, когато сте с човеки на когото много вярвате. аз мисля че човек винаги играе. един единствен момент има когато всеки от нас е такъв какъвто е и той е преди смъртта. едва ли някой може да играе в предсмъртния си час. в останалото време от живота ни мисля че всички играем някаква роля или игра... така и не ни остава време да бъдем такива каквито сме. а някои толкова са се вживели в ролите си че в един момент забравят кои са изобщо... жалка картина....

# 1
  • Мнения: 984
А ма ти днес ни пощури със слоооожни въпроси. Чакай да гаврътна да си дойде музата Hug

# 2
Първо бях Наполеон, после Хитлер, ама следващия път ще я взема тази Москва!  Joy
Ами ти почти си отговорил, в моменти на силно вълнение - няма време за роли.

# 3
  • Мнения: 2 401
Аз съм руса. Никога не ми се  е налагало да играя   Laughing (поради тази причина и не умея). 

# 4
  • Мнения: 2 673
всички ми казват, че съм много силна и за мен няма невъзможни неща
всъщност съм крехък порцелан Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 622
А ма ти днес ни пощури със слоооожни въпроси. Чакай да гаврътна да си дойде музата Hug

Точно щях да кажа същото. Днес му е ден за теми на Боби  Sunglasses Философски  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 897
Аз съм руса. Никога не ми се  е налагало да играя   Laughing (поради тази причина и не умея). 

Аз пък не съм руса,умея да играя-ако се налага,но не ми е приятно и избягвам.
Предпочитам да игнорирам,отколкото да се впускам в лъжи и лицемерие,когато истината не се понася добре от някои хора.Предана съм,вироглава,не умея да прощавам,когато силно са ме наранили и това е болезнено и натоварващо за мен.Повече съм рационална,отколкото емоционална.Ей такава съм обобщено,даже много споделих Stop

# 7
  • Мнения: 212
А ма ти днес ни пощури със слоооожни въпроси. Чакай да гаврътна да си дойде музата Hug
Точно щях да кажа същото. Днес му е ден за теми на Боби  Sunglasses Философски  Mr. Green
Само днес обаче. Запомнете го защото скоро няма да се повтори  Mr. Green (философския ден имам предвид)

# 8
  • Мнения: 212
Аз пък не съм руса,умея да играя-ако се налага,но не ми е приятно и избягвам.
Предпочитам да игнорирам,отколкото да се впускам в лъжи и лицемерие,когато истината не се понася добре от някои хора.Предана съм,вироглава,не умея да прощавам,когато силно са ме наранили и това е болезнено и натоварващо за мен.Повече съм рационална,отколкото емоционална.Ей такава съм обобщено,даже много споделих Stop
Благодаря ти. Ще го имаме предвид това че не прощаваш  Wink

# 9
  • Мнения: 984
А ма ти днес ни пощури със слоооожни въпроси. Чакай да гаврътна да си дойде музата Hug
Точно щях да кажа същото. Днес му е ден за теми на Боби  Sunglasses Философски  Mr. Green
Само днес обаче. Запомнете го защото скоро няма да се повтори  Mr. Green (философския ден имам предвид)
Пък преди се казваше "полов ден" и съответния пострадал ходеше с червени къси чорапки Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 2 401
Аз съм руса. Никога не ми се  е налагало да играя   Laughing (поради тази причина и не умея). 

Аз пък не съм руса,умея да играя-ако се налага,но не ми е приятно и избягвам.
Предпочитам да игнорирам,отколкото да се впускам в лъжи и лицемерие,когато истината не се понася добре от някои хора.Предана съм,вироглава,не умея да прощавам,когато силно са ме наранили и това е болезнено и натоварващо за мен.Повече съм рационална,отколкото емоционална.Ей такава съм обобщено,даже много споделих Stop

А какво е това на снимката? Дегизировка?

# 11
  • Мнения: 2 897
А какво е това на снимката? Дегизировка?

От десет години(с малки изключения),ама не го възприемам като дегизировка,а като подобрение към/във външния вид Wink

# 12
  • Мнения: 4 447
Инатто, диво, красиво, слабо и силно, пиперливо, запнато, отнесено, талантливо, вкусно, горчиво, нежно, грубо, лудо, дрисливо ... на такива неща. Нищо човешко не ми е чуждо.

Те и актьорите акат, нал' знайш?

# 13
  • Мнения: 4 111
Аз съм за лекуване. Всеки ден ми е последен. Наздраве!  Drunk

# 14
  • Мнения: 2 897
Аз съм за лекуване. Всеки ден ми е последен. Наздраве!  Drunk

Наздраве и честит празник  bouquet
Получи ли си подаръците? Wink

Общи условия

Активация на акаунт