Моля за бърз съвет

  • 1 157
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 855
Предполагам, че има доста изписано, но нямам време в момента да търся. Приятелката ми бременна в 9-тия месец е с разстройство и повръщане и вече я боли корема най-вероятно от напъване. Какво може да пие?

# 1
  • Мнения: 1 924
Да пие но-шпа и ако не й мине болката-направо към болницата за раждане Hug

# 2
  • Мнения: 855
А може ли за разстройството смекта например?

# 3
  • Мнения: 1 494
Защо не питате в Бърза помощ? Не вярвам да откажат съвет.

# 4
  • Мнения: 1 190
Най-добре да попита лекар или ако няма връзка , да звънне в бърза помощ могат да я консултират, не вярвам да й откажат съвет поне.

# 5
  • Мнения: 620
моето първо раждане започна с разтройство. Яко разтройство и болки в корема, които в проследствие се оказа че са контракции. Като е в 9т-ти месец приятелката ти, може би просто ражда. Според мен нищо не трябва да пие, а да се обади на лекар или направо да се отправи към родилното! 

# 6
  • Мнения: 1 924
Именно, и при мен имаше нещо като разтройство с повръщане,когато започна раждането,затова е редно да се провери дали не става дума тъкмо за това.

# 7
  • Мнения: 3 069
В никакъв случай да не се самолекува,Може да се навреди на бебето.Незабавно да се упъти към 1-та болница!!!

# 8
  • Мнения: 855
Ох благодаря ви момичета. Аз така се ошашках, все едно не съм раждала  ooooh! Казах и за нош-па и да се обади на спешния център. Дано всичко е наред  и ако е тръгнало раждането, дано е леко  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 494
Леко раждане и здраво бебе!

# 10
  • Мнения: 4 451
Ивче, на раждане ми прилича тази работа. Grinning Леко раждане желая и аз и да се похвалиш.

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Леко раждане и здраво бебе!  bouquet

# 12
  • Мнения: 990
Възможно най-бързо да се обади на лекаря си или направо да отива в болницата .

# 13
  • Мнения: 2 039
Да споделя нещо-и аз в 9 месец започнах да получавам силно гадене и се оказа, че е от хапчетата Но-шпа  Sick Просто не ми понасяха. Като ги спрях, всичко мина  Peace

# 14
  • Мнения: 2 952
Има лекар за тази работа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт