Как спряхте да кърмите?

  • 469
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Моето детенце е на 1г и 7 м,мисля вече да я отбивам.Как успяхте да спрете кърмата си,моята е в доста голямо количество и направо не ми се мисли как ще я спирам.Дайте ми съвет как по-бързо да я спра?Моля Ви Praynig

# 1
  • Мнения: 70
ОХХХХ, 1 грешка- пише се "КАК" ,а не "КОК"
            2 грешка- маи обърках форима за въпроса си:
 
Извинявам се на всички,които могат да ми дадът съвет.И все пак се надявам на помоща Ви  Embarassed

# 2
  • Мнения: 455
Достинекс  2 х 1/2 на ден.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Щом си взела такова решение, виж в Библиотеката на форума - там има една много полезна статия как се спира кърмата. Има и няколко статии за отбиването.
Личен опит не мога да дам, понеже още кърмя дъщеря си, но в статиите ще намериш добра информация.

# 4
  • Мнения: 7 106
На няколко места четох, че прясно изцеден сок от магданоз (около 20-30 гр.1-2 на ден) силно намалявал лактацията.Незная до колко е вярно, но поне е полезно, ако не друго.Можеш да опиташ.

# 5
  • Мнения: 3 161
Ти хубаво ще я спреш с хапче, а с детето какво ще правиш, като поиска? Имаш ли на кого да я дадеш за няколко дни? И наложително ли е да спреш бързо, не може ли постеенно да намалиш кърменията? По-леко ще бъде и за нея, и за теб.

# 6
  • Мнения: 6 243
Вие имахте здравословни проблеми с мъничката. Оправихте ли се? Защото ако още лечения ви предстоят, може много да страда при отбиването. Иначе - чай от салвия намаля кърмата.

Общи условия

Активация на акаунт