Препоръчайте ми кростренажор

  • 5 355
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 870
Решили сме да си купим, но нямаме представа каква марка и т.н. Ако може да ми препоръчате някои, от които сте доволни, бюджета е до към 500 лв....

# 1
  • Мнения: 6 958
Само и единствено Кетлер  Peace

Модел Версо 100, може и Версо 200 (но е по висок и за по тежки хора, иначе друга разлика между единия и другия няма), има и др. видове...

Съвет - погледни каталозите на МЕТРО масово в момента от там е най-изгодно да се вземе  Peace И да споделиш после на какво си се спряла все пак  Hug

# 2
  • Мнения: 870
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...

# 3
  • Мнения: 4 678
Всичко е до късмет,но Кетлер Peace

# 4
  • Мнения: 1 685
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...
Това е аналога на стария Версо100/аз го имам и е много добър/.Сега го има само в тази-Giro-модификацич Peace
Ако изчакаш когато са в "акция" ще е под 500 лв-аз чаках 4 месеца,но спестих 120лв. Thinking

# 5
  • Мнения: 870
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...
Това е аналога на стария Версо100/аз го имам и е много добър/.Сега го има само в тази-Giro-модификацич Peace
Ако изчакаш когато са в "акция" ще е под 500 лв-аз чаках 4 месеца,но спестих 120лв. Thinking

В текущия каталог е толкова, не знам какво означава да е в "акция"...

# 6
  • Мнения: 1 685
Ами тогава това е цената му в "акция".Навремето Версо 100 беше под 500. Peace
Можеш да провериш и в Спортдепо.Там мисля че предлагат същите Кетлери-тези на цени 500-600 са правени в Китай,но пак са сполучливи."Кетлер" които идват от Германия дори в промоция почват от 900лв. Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 18:40 от teo_711

# 7
  • Мнения: 1 339
Aquawoman купи ли кростренажор ? Какъв и доволна ли си ?
Аз иначе също съм за Кетлер  Laughing

# 8
  • Мнения: 870
Още не съм, очаквам финансиране... явно и аз ще взема Кетлер има доста добри отзиви  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 339
Като вземеш да се похвалиш  Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 870
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 265
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 958
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile

Честито  Peace

Защо го сглобява мъжът ти? Така си губиш правото на сервизен ремонт докато кроса ти е в гаранция, трябва човек от фирмата да ти го сглоби, а не мъжът ти, иначе лошо...  newsm78 Защо така си направила?

Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78

Има разлика, Орбитрека е малко като ''тенекиено перце'' поне за мене е точно това, най-добрите и що годе достъпните по джоба ни са си Кетлер  Peace

# 13
  • Мнения: 870
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile

Честито  Peace

Защо го сглобява мъжът ти? Така си губиш правото на сервизен ремонт докато кроса ти е в гаранция, трябва човек от фирмата да ти го сглоби, а не мъжът ти, иначе лошо...  newsm78 Защо така си направила?

Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78

Има разлика, Орбитрека е малко като ''тенекиено перце'' поне за мене е точно това, най-добрите и що годе достъпните по джоба ни са си Кетлер  Peace

Нямах никаква представа за това, нищо не ми казаха като го купувах... Взех го от Метро беше на промоция 538 лв.

# 14
  • Мнения: 870
Сега си погледах гаранционната карта, има отметка на препоръчителен монтаж и пише че ако е със задължителен монтаж тогава да се обърна към оторизиран монтажен център...

Общи условия

Активация на акаунт