Ехооооооооооооо,Априлки 2008!!!

  • 16 712
  • 289
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 495
                                                     
Чакам аз от няколко дни да се появи тема и за нас,но никой явно още не смее.Е,аз ще се престраша и ще я започна. Hug
Казвам се Деси и живот и здраве  април ще си имам второ бебче LaughingИначе съм на 28 години и съм от София.
Преди седмица видях двете чертички,но още не съм ходила на лекар,рано е WinkИначе си имам всички симптоми на бременноста-гадене,уголемени гърди,умора,абе все приятни неща Laughing
Хайде момичета,вие сте Hug

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 19:08 от dessyy

# 1
  • Мнения: 145
dessyy, Здравей!
Аз живот и здраве чакам бебче през Януари 2008г. минавам само от тук за да пожелая на новата темичка много хубави новинки, нищо лошо  и приятни емоции, естествено и много априлски мамчета!   bouquet

# 2
zdravei i ot men desi.i az jivot i zdrave 4akam beb4e prez april.na men oba4e 6te mi e pyrvo dete i malko se pritesnqvam.i az sym na 28 godini. Praynig. vyv vtornik 6te hodq na lekar .malko se 4uvstvam kato v neobrano loze Joy. ina4e 4e mai vsi4ko e ok.az nqmam gadene i v tova otno6enie mai sym golqma kysmetliika. Wink e ot men tolkova za sega. uspeh

# 3
  • Мнения: 393
Късмет,момичета и леко бременеене!!! Joy Joy  bouquet

# 4
  • Мнения: 485
Здравейте Априлки 2008

Аз съм от априлския отбор на 2007 година.Пожелавам Ви лека и безпроблемна бременност, а на пролет да се радвате на най-слънчевите бебоци.

# 5
  • Мнения: 167
Здравейте и  от мен.

Казвам се Златина и термина ми е 09.04.08.Имам един син Борис както се вижда от лентичката ми.
Аз отидох на доктор още на следващия ден след теста и видяхме 3.2 мм. точка. Симптомите ми са-болки ниско долу и сънливост в следобедните часове.За разлика от предишните ми бременности гърдите ме болят много слабо.

Деси като ти гледам лентичката с теб сме на една дата.Кога ти беше първия ден от последната менструация?

Преди близо 7 месеца загубих в 26-та г.с бебето си което беше с термин 30.04.2007.
Сега побързах да се включа рано,защото ми се иска да гледам по-оптимистично на тази ми бременност.Предишния път чаках да се включа при априлките до 16.гс,защото през цялото време ме преследваше лошото предчувствие.
Дано този път всичко приключи добре с бебе на ръце.

Лека и с успешен финал бременност на всички.

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 15:57 от SLADKA MAMA

# 6
  • Мнения: 161
Аз също искам да ви пожелая лека бременност с един сладък,пухкав финал!На днешния ден преди година видях двете чертички, на рождения ден на майка ми!Сега моето бебче си дъвче пръстите в мен и иска да поздрави бъдещите априлчета!
Прегръдки от Април2007
!

# 7
  • Мнения: 781
Аз само надниквам набързичко, за да ви пожелая лека бременност и прекрасни бебчета през април   bouquet

# 8
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте на всички Hug
Благодаря на настоящите мами за пожеланията Heart Eyes
bubinka79 добре дошла в отбора.И на мен при все че ми е втора бременност,пак се чувствам като в небрано лозе LaughingПросто всяка е различна и със своите притеснения и тревоги.Но затова е форума,да си споделяме и помагаме доколкото можем Hug
SLADKA MAMA здравей и на теб.И на мен ми се пада 9 април като термин WinkПоследната ми менструация беше на 2 юли.Пожелавам ти една лека бременност и април месец да гушкаш най-сладкото бебе-твоето!!!
На мен май спря да ми се гади,слава богу.При първата ми бременност гаденето започна към 3 месец и продължи до 4.Дано този път да се размина само с това до тук Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 23:38 от dessyy

# 9
  • Мнения: 268
Здравейте априлки!  smile3525
Радвам се, че се появихте вече!

Аз съм от таз-годишните априлки Sunglasses, нашият бебо е бил заченат горе-долу по това време миналия август, така че предполагам, че тепърва към вас ще се присъединяват още и още мами.
Желая ви лека и безпроблемна бременност! Изживейте пълноценно всеки миг от нея! И напролет да гушката красиви, щастливи и послушни бебчета като нашите Hug Hug Hug!

# 10
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет мили Априлки 2008 носите в себе си прекрасното пролетно чудо, бебенца заченати в най-летния месец ..
Леко , бременеене и на пролет много сладки и здрави бебоци.
Желая ви темичка препълнена с много бъдещи мамчета и заедно да извървите пътя на чудото...
Стискам палци на всички ви, скоро да видите туптещите сърчица на мъничетата си.

# 11
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТО  и от още една таз годишна априлка (с термин 1 април) но с мартенско бебче!!!Пожелавам ви лека,безпроблемна  бременост и на финала -садки,здрави  бебчета !!

# 12
  • Мнения: 367
здравейте и от мен

очите ми се насълзиха от радост като видях темата. пожелавам ви безпроблемна бременност изпълнена с много положителни емоции. и на мен ми се иска да съм пак бременна това беше един от най-прекрасните периоди в моя живот които премима в най-щастливия  до сега само радост могат да ни носят налките съкровища

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Хайде и аз да се включа Blush
Като видях темата веднага изрових снимка на съдбовните  EFP с дата 27.07.06
ами... сега съм гушнала резултата  Mr. Green
Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебчета  bouquet

Ох, очакват ви толкова незабравими моменти..., че малко завиждам и искам пак  Joy

# 14
  • софия
  • Мнения: 495
Благодаря ви,мили мами за пожеланията HugНаистина бременноста е един от най-вълнуващите моменти от живота на една жена.Аз още щом излезнах от родилния дом със сина ми и вече исках ПАК LaughingЗатова съм много щастлива,че съдбата ми поднесе този подарък.
Явно е още раничко и няма много мами за Април,но надявам се лека полека темичката ни да се напълни Hug

Общи условия

Активация на акаунт