BoNjUr

  • 1 148
  • 11
  •   1
Отговори
Е,какво мислите? Харесвате ли магазините Бонжур?  Heart Eyes Имате ли козметика от там и каква?  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Поне правилно да го беше написала Rolling Eyes

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
И какво като не го е написала правилно?? Защо има хора, който просто се чудят с какво да се заядат???? Друга работа нямаш ли?
Аз от там не пазарувам .
sweet*girl  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 797
И какво като не го е написала правилно?? Защо има хора, който просто се чудят с какво да се заядат???? Друга работа нямаш ли?
Аз от там не пазарувам .
sweet*girl  Hug
Явно си нямам Simple Smile И правописните грешки в заглавията на темите ми бъркат в здравето, да.

# 4
  • Мнения: 27 524
Харесвам ги, да. И козметиката много харесвам, имам дезедорант, руж, червило, пудра.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не ги харесвам, няколко пъти си купувах козметика и все не ми харесваше.

# 6
  • Мнения: 1 685
Ами то там има различни марки козметика  newsm78не е много по-различно от друг козм магазин.Аз лично харесвам парфюма на Ив Роше-"Евидънс".
Обаче детските им играчки са на ужасни #Cussing outцени!!!

# 7
  • Мнения: 5 362
Да,харесвам ги.
Харесва ми,че продават продукти на Ив Роше,които са страхотни Peace

# 8
  • Мнения: 1 107
На мен не ми харесват-малко като хоремаг са ми - хем парфюми, хем козметика, хем за хапване неща, че и накрая играчки. Но щом работят толкова години, значи имат клиенти..

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да преди много ми харесваше да влизам и да зяпам.Но явно всички са зяпали само и затова го затвориха.

# 10
Ами то там има различни марки козметика  newsm78не е много по-различно от друг козм магазин.Аз лично харесвам парфюма на Ив Роше-"Евидънс".
Обаче детските им играчки са на ужасни #Cussing outцени!!!
Да,наистина  детските играчки са много скъпи! #Crazy  Веднъж харесах едно много готино мече-45 лв! Беше някъде....колкото една шепа,айде    малко,много малко по-глямо от шепа!!! Е,взех го! Crazy

# 11
  • Мнения: 17 407
Харесвам Бонжур, почти винаги като минавам, влизам и зяпам. Често си купувам червила от там.

Общи условия

Активация на акаунт