Лечение

  • 956
  • 9
  •   1
Отговори
След като цветната снимка показа, че едната тръба е запушена моят лекар ми каза следващият месец като ми дойде мензисът и след два чисти дни да отида при него за да предприеме някакво лечение. Какво може да е леченито знае ли някой ?
Извинявайте ако ставам досадна

# 1
  • Мнения: 7 716
Не си досадна. Laughing  Лечение за запушената тръба няма, освен оперативно, но се съмнявам, при положение, че другата е добре. Проследявала ли си овулация. Ако имаш, може би ще те стимулира.

# 2
Силви, не знам при кой доктор ходиш,но чух от приятелка ,както и прочетох във форума много добри неща за Д-р Стаменов.Може би с 1 тръба правят лека стимулация и инсеминация.

# 3
  • Мнения: 7 716
Тогава ти препоръчвам д-р Даскалов от Торакс в Пловдив. Успех.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Напълно подкрепям Лали!
Говоря от личен опит!

# 5
  • Мнения: 7 716
Имаш ли доказана овулация? Може да те стимулира и да пробваш естествено забременяване. Незнам какво има предвид. Имате  ли спермограма?

# 6
  • Мнения: 1 612
Не се притеснявай. И аз съм с една запушена тръба.
От два месеца правим стимулации и лекарите казват, че трябва да си стане по естесвен път даже без инсеминации.
Предполагам това е имал предвид доктора.
Аз сега си чакам резултата.
Желая ти успех.

# 7
  • Мнения: 1 612
Ами ние опитваме от малко повече от две години, но не се отчайвай. Най-вероятно вече щях да съм бременна ако не бях сбъркала лекарката, което ми отне повече от година.
От една година се лекувам при доц. Маркова и след подготовка около 10 месеца чак се га започнахме стимулациите. И затова аз започвам наново броенето. Сега ми е втора стимулация и чакам резултати в края на седмицата.
Не се отчайвай. Има и много по-лоши случаи от нашия.
Щом си имаш овулация няма проблеми. най-вероятно ще ти я стимулират за да накарат и двата яйчника да произвеждат яйцеклетки за да може да имаш всеки месец шансове.
Само търпение и никакво отчаяние.
Ако искаш да ти разкажа по-подробно пиши на лични.

# 8
  • Мнения: 507
Силви,
Горе главата. Heart Eyes Аз имам приятелка на, която след извън- маточна бременност и прекъснаха едната тръба и малко след това забременя и сега има едно страхотно бебе! Laughing  Всичко ще е наред, не се притеснявай Praynig  Heart Eyes Бъди оптимист като Лили. Тя е много права, имаш ли овулация, ще стане. Пожелавам го и на двете, Успех  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: silvi750
Лилия, ти колко време не можеш де забременееш с една запушена тръба?
Аз много се притеснявам да не би да се наложи операция
И аз се надявам да забременея с една тръба .

Имам приятелка с една проходима тръба.тя като го разбра се беШе  навила за пластика, но лекарят и обясни 4е е безсмислено, заЩото забременявяне с една тръба е напълно възможност стига  фибриларният апарат на тръбата да е наред и яй4никът да произвежда яйцеклетки.След половин година забременя и сега си има един сладурест муШморок.
Просто не трябва да се притеняваШ.
Това последното от ли4ен опит, заЩото аз забременях съвсем изненадваЩо след осем години и с диагноза неизяснен стерилитет(поставена след дълъг и продължителен период на изследвания).Слу4и се когато ве4е не мслех за това.
Аз съЩо живеех в Пловдив, и бих те посъветвала да не ходиШ нито при Щерев, нито при Пелев(той ми каза 4е никога няма да имам деца, на базата на една снимка с което трайно и невъзвратимо ми разби психиката), нито при Троян4ев(този ме въртя сума си време,  СтимулираШе ми овулация, без да я следи на видеозон ни фоликулометрия ни дявол.....
Единствения лекaр, към който бих си позволила да те насо4а е Др Богдан Налбантски .Прди години беШе завеждаЩ отделението по стерилитет в Май4ин дом София
Успех

Общи условия

Активация на акаунт