КоЯ КаК ГоТвИ???

  • 2 702
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 977
Здравейте мили дами! Значи искам да попитам всички мами от тевтер с рецепти ли готвите или просто каквото ви хрумни- измисляте го и готово? А също така искам да попитам купувате ли си кулинарни списания, книги, вестници и т.н.л Аз си купувам само едно кулинарно списание и то е "Кулинарен журнал"... щото то най- много ми харесва. И така ще се радвам да ми отговорите на въпросите!   chef  newsm78

# 1
  • Мнения: 500
Ами от всичко,което си описала-по малко! Peace

# 2
  • Мнения: 674
 Основно по рецепти готвя. Имам 1 книга с рецепти, няколко тефтера с рецепти, които съм си записвала аз, както и списания "Кулинарен журнал", но напоследък все забравям да си го купувам!
 Разбира се, напоследък готвя по рецепти от тук! Grinning

# 3
  • Мнения: 1 786
Имам си стари изпитани рецепти, които знам от мама. Не са нищо особено, но ги правя със затворени очи. За мен са нещо естествено.
Имам си и един тефтер. Стар и опърпан. И него ползвам.
Форумът е много заразен. И напоследък ми е пръв помощник  Wink

# 4
  • Мнения: 5 977
Е да то форума и на мен ми помага много но все пак трябват и други източници на рецепти

# 5
  • Мнения: 1 786
Е да то форума и на мен ми помага много но все пак трябват и други източници на рецепти

На мен специално форумът ми е предостатъчен  Laughing

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имам около 20 готварски книги, изпитвам страшно удоволствие да ги купувам и чета.От интернет ползвам рецепти само за сладкарски изделия.Не знам защо, но към манждите съм скептична.Някой забърка нещо по собствена фантазия и пуска рецепта.В повечето случаи като чета продуктите и си казвам, че за нищо на света не бих го направила.Предпочитам старите и изпитани рецепти от книгите.От списанията купувам само "Кулинарен журнал".В останалите от 50 страници има две с рецепти, а останалото е реклами и безмислици.

# 7
  • Мнения: 27 524
Винаги само по книги и следвам стриктно указанията. Имам си и тефтер за сладки неща. Списания не купувам.

# 8
  • Мнения: 1 708
Страшно импровизирам!
Дори и да ми хареса някоя рецепта пак е преработвам  Crazy
Мъжа ми като каже направи ми това което прави в понеделник примерно аз нямам идея тогава какво съм сложила  Embarassed

# 9
  • Мнения: 493
Аз по принцип готвя по импровизация,обичам да експерементирам и до сега се получава PeaceПо книги правя само кексове такива неща,защото не съм голяма майсторка и се старая да спазвам указанията Hug

# 10
  • Мнения: 5 977
И според мен е така, предпочетам кулинарен журнал щото там рецептите са стпахатни а иначе форума ми върши голяма работа но нямя време да стоиш по много пред компютъра а и от списанията което ми хареса на външен вид него готвя, пък и всички рецепти там са изпитани- нещо като подреден форум само за рецепти. Аз съм на 18 ненавършени години и с удоволствие замествам майка си в кухнята имам един тевтер с рецепти половината от които ми ги е казала баба ми а другата половина са от разни кулинарни форуми и сайтове имам и от тук доста та сега месля да почна да пиша втори тевтер- никога не е излишно да имаш рецепти в изобилие. А за кулинарния журнал един лев де не съм го дала че да не го дам за богато с рецепти списание. Колкото повече рецепти имам толкова по добре!

# 11
  • Мнения: 2 199
Най-вече импровизирам , но понеже знам доста неща, иначе интернет ми е основен източник за рецепти от скоро, преди съм ползвала тетрадки(сами си ги попълвах), книги, вестник (всичко за жената) и не на последно място кулинарни предавания , а сега само интернет зада съм "в крак с модата"  Party

  bouquet

# 12
  • Мнения: 13 172
Готвя от много малка и макар, че имам много книги- към 30, най- често импровизирам. Забелязала съм обаче, че страшно ме разтоварва четенето на готварски книги и списания и измислянето на менюто за деня, и затова си купувам нови. Ако съм свободна гледам и кулинарни предавания- голямо удоволствие са! Grinning

# 13
  • Мнения: 3 036
Чета коя какво е направила защото не се смятам чак такъм "спец".
Радвам се на всяка нова рецепта, която опитам в къщи и я харесат.
Тогава я записвам в моя справочник защото имам дъщеря на 20 години -  бъдеща домакиня.

# 14
  • варна
  • Мнения: 1 830
Последно време черпя идеи само от форума Hug.Напреди купувах доста списания,а сега вече не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт