Как ви се струва този "търговец"????!!!

  • 1 542
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ето к`ви ги е надробил в Продавалника.

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=87287&cat=all

Цитат
Абе некой да знае как се плете "двоен бабешки с наметка&amp "две напред ,едно назад и едно опъко?" То кат гледам тук само за говорилня става!:)
Че на тая па и досаждали. я викни мъжа ти (щото като видиш чужд мъж и се изприщваш като си мислиш че само секс се иска от тебе) и цялата рода и си го направете семейна седянка за сладки разговори. Много жени се оплакват от това че мъжете искали само секс от тях като не се сещат че и друго те не могат да предложат!Поне с приказките си ви бива. Като трябва да "ухапете" някого ей така от безделие -умело го правите, признавам ви го. Вие не разбирате от толерантност. От вчера хванахте компютъра купен със заем и се много знаете. Не разбирате че някой си е направил труда да ви предложи нещо и ако не искате не го купувайте но да дрискате ваш`те женски идиоми само щото този някой е мъж е тъпня.Не четете за бога сестри-бих казал. Но да се изказвате неподготвени водени единствено от личните си чуства и пристрастявания ми прилича на душевно заболяване. Да, такива сайтове в които се появи независимо дали търговец и вносител като мен или какъвто и да е мъж раазтоварват като си издрискате помията която вашите мъже са ви натрупали със седене в кварталната кръчма или търкаляйки се по пейките около блока в гетото в което живеете. Тук само може да сте това не което сте а ТОВА КОЕТО БИХТЕ ИСКАЛИ ДА СТЕ! Може и да нямате Аристон-Маргарита но отде ще знае някой дали имате или перете със старата Вятка на баща си дето си е прал партгенките в казармата. Тук важи правилото която е по стара или написала повече дрисни в този форум се радва на "уважението "на другите които са от скоро. И това ако ми било ПРОДАВАЛНИК? Баси...Това е най големия кенеф и ПЛЮВАЛНИК който съм срещал. Ай със здраве мили момичета на двайсе и на два пъти по двайсе които си мислят че като са си ошльопали снимкита на изтърсачетата предизвикват уважение и умиление в останалите юзери!:))))

В Дом и семейство също се изявява. В темата за уредите с транспортни дефекти.

Защо не е баннат?  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 27 524
Питай админите, не нас  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ами аз се чудя на търпението на модераторите.  Laughing

Нарочно копирах постинга му от Продавалника - ето какво мислят страничните хора за бг-мамите.  Mr. Green

Не толкова, че се навира и досажда с уредите си, а как оплюва.  ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 417
Олеее, аз знам на кого е този профил Shocked

# 4
  • Мнения: 27 524
Прост народ има навсякъде. Може би не са го видели, а може и да са го предупредили, не обръщай внимание и не се връзвай на подобни откачалки, това е целта им  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Олеее, аз знам на кого е този профил Shocked

Поименно, моля  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 6 417
Поименно на лични  Flutter

# 7
  • Мнения: 5 622
Никак не ми се струва. Има много повече ненормални хора тук, които си виреят необезпокоявани във форума и изобщо са много далеч от бан за съжаление....

Шушоно, дай на мен малко подробности на ЛС, че ми стана интересно..

# 8
  • Мнения: 4 447
Дори нямах търпение да го изчета цялото  Whistling

# 9
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Дори нямах търпение да го изчета цялото  Whistling


Peace

# 10
  • Мнения: 8 999
И аз се съклетясах докато му четох постинга - много многословен, бе! Аз такива дълги направо ги подминавам.

# 11
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И аз се съклетясах докато му четох постинга - много многословен, бе! Аз такива дълги направо ги подминавам.
да си призная чесно и аз Peace Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 629
Шушоне, бъди мило другарче  Grinning

# 13
  • Мнения: 5 622
Шушоната е страшна, обаче....  Wink

# 14
  • Мнения: 2 550
Шушоната е страшна, обаче....  Wink

кажете и на кака си де  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт