Една малка сладурана си търси дом!

  • 1 363
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 555
Вчера пред вратата на свекърва ми намерихме едно малко кученце, изглежда е било блъснато от кола. Имаше две големи рани на двете крачета, изглежда, че и едното от тях беше счупено. Заведохме го на ветеринар зашиха едната раничка, казаха, че за другата не е нужно, а за крачето се оказа, че е започнало да зараства - накриво, но нямаше смисъл да мъчим малката шушка да и се чупи пак крачето и отново да зараства.  Проблемът е, че спешно трябва да и намерим дом, иначе не знам какво ще правим.  Cry Свекърва ми живее сама, има вече на двора една голяма каракачанска овчарка и две котета в къщата. Освен това къщата се довърша, тя се оправя сама с градината и както тя каза "Аз трудно изхранвам и тези животинки с още една няма да се справя".  Съвестно ми е, че оставихме там кученцето, но се надявам бързо да му намерим дом. Обезпаразитихме го и го намазахме против бълхи. Малката е изключително живичка, не се спира, въпреки че раничките още трябва да зарастват, и постоянно търси човешка ласка, иска да се гали в някой. Къса ми се сърцето за нея, за съжаление и ние няма как да я вземем, хазяйката не иска куче в апартамента, пък и скоро ще се появи бебка и е невъзможно.  Sad Пускам снимка на кученцето, ако някой има познат, добър човек, които може да се грижи за тази кукла нека се свърже с мен. В момента тя се намира в Благоевград, няма проблем да я докараме до София, ако е необходимо ще измислим нещо и за превозването и до друг град. Благодаря ви предварително!   bouquet  bouquet  bouquet





Цялото албумче - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160229



Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 18:30 от Ивон

# 1
  • Мнения: 5 622
Страше сладур е това кученце!Дано му намерите дом, но като знам колко е трудно..От личен опит съдя..Хората май по-често изхвърлят животинки, от колкото да ги прибират...

Все пак вярвам, че ще успеете. Аз не мога да помогна, за което искрено съжалявам  Confused

# 2
  • Мнения: 725
ох ,имам  си 2 кученца и знам колко са обичливи
дано някой го хареса и да го вземе

# 3
  • Мнения: 393
Кученцето е прекрасно, проблема е че и моите хазаи не искат куче и ако го взема ще имам проблем, а баща ми пък в къщата има вече 3. Стискам палци това съкровище да си намери добри стопани  Hug

# 4
  • Мнения: 854
ТУК в първия пост са дадени адреси, където да пуснете обяви. Колкото повече - толкова повече шансове за малката.
Успех!

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Радвам се че има хора като мен И аз все спасявам животни и затова имам 2 кучета а живея в апартамент Освен това се грижа за още 5 външни които съм кастрирала и ваксинирала Даже съм им направила и къщи на една закътана полянка до един техникум - вече пета година живеят там и на никой нищо лошо не са направили Няма да крия че има доста лоши хора и махнаха колибките които не пречеха на никой и сега търся разрешение на проблема чрез кмета Дано успееш да намериш стопанин на кученцето  Peace

# 6
  • Мнения: 5 317
мили4ката,толкова е сладка,дано си намери добри стопани,дано. Praynig

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Успех!!! Hug

# 8
  • Мнения: 5 317
намери ли си стопани милата?

# 9
  • Мнения: 105
Ивон- намерихте ли дом на сладураната????

# 10
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте!

Съжалявам, че не съм писала, но чак сега видях, че темата е "изплувала", мислех че темата е забравена някъде назад след като в началото почти никаква активност нямаше. Пък и наскоро открих екстрата "Нови отговори на мои публикации" Embarassed

Да, имам добра новина - преди около месец взеха малката Сара. Живее в къща с двор, надявам се да е много щастлива там.  Peace Даже още две момичета ми се обади и искаха да я вземат за съжаление вече я бяхме дали. Много се радвам, че все още има добри хора. Peace

# 11
  • Мнения: 5 317
добри новини. Hug

Общи условия

Активация на акаунт