епилация по време на бременност

  • 21 673
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Здравейте мили мами  Simple Smile
Обръщам се към вас по следния въпрос - Опасна ли е кола маската на триъгълника по време на бременност и по-специално през първите месеци? Има много разностранни мнение по този въпрос и вече съсвем се обърках...
Предварително ви благодаря Wink

# 1
  • Мнения: 941
моя приятелка си прави кола маска през цялата бременност,но аз не посмях,беше ме страх,защото друга козметичка беше отказала категорично на друга моя приятелка да й направи кола маска,за да не получи контракции.Незнам колко е вярно,всеки решава сам за себе си

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
За триъгълника действах с бръсначката, но за другите места си ползвах епилатора докрая, никакъв проблем. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
И аз си ползвах епилатора, не съм имала проблеми.

# 4
  • Мнения: 941
моя приятелка си прави кола маска през цялата бременност,но аз не посмях,беше ме страх,защото друга козметичка беше отказала категорично на друга моя приятелка да й направи кола маска,за да не получи контракции.Незнам колко е вярно,всеки решава сам за себе си
 имам предвид на триъгълника са й отказали,иначе ако питаш за други места няма  опастност                                                                                                                                                
За триъгълника действах с бръсначката, но за другите места си ползвах епилатора докрая, никакъв проблем. Peace
 и аз по същия начин                                                                                                                                        

# 5
  • Мнения: 674
Не е хубаво да се прави кола маска на триъгълника.Наистина може да предизвика
контракций.Въпреки това много момичета си правят и нямат проблеми.Аз обаче не смея,
карам с бръснач.

# 6
  • Мнения: 526
Аз бръсна,защото не търпя на болка там,за контракции не съм се замисляла.Иначе другите косми махам с епилатор-крака,ръце.

# 7
  • Мнения: 990
През цялата бременност съм ползвала и епилатор и кола маска , инямах никакъви проблеми.

# 8
  • Мнения: 148
В  25 седмица съм и скоро ги махнах изцяло на триъгълника, имах  чувство, че ще родя, болеше ме, но контракции не получих.

# 9
  • Мнения: 313
Козметичката ми каза, ч еняма проблем, стига да не е много топла, за да не предизвика контракции. Аз си правех до седмия месец, последните два бръснах.

# 10
  • Мнения: 1 092
Специално питах гинеколожката , която ми следеше бременността за колата на триъгълника и тя ми каза ,че няма никакъв проблем но в напреднала бременност е добре да използам студена кола Peace.Ползвах лентите на Вийт и не съм имала проблем

# 11
  • Мнения: 2 677
Епилатор от години не ползвам, но кола маска през цялата бременност съм си правила.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
И през двете бременности съм ходила на кола маска /навсякъде си махам космите/, не е имало проблем даже втората я изкарах малко по тежко с леки контракции  и малко повече трябваше да лежа, но си ходех всеки месец редовно не съм имала проблем. По принцип ходя от 10-12г.

# 13
  • Мнения: 5 362
И аз си ползвах епилатора, не съм имала проблеми.
Аз също.
За кола маска също съм чувала,че няма проблеми.

# 14
  • Мнения: 1 121
За първи път чувам, че кола маската може да е опасна. Когато бях бременна ползвах епилатор.

Общи условия

Активация на акаунт