Гледате ли "Бургас и морето"?

  • 1 678
  • 36
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Преди малко започна по Канал 1.

В журито са Васил Найденов, Йорданка Христова, Тони Димитрова и др. известни.

Първата участничка хич не ми хареса, 3-то и 4-тата са по-добри.

# 1
  • Мнения: 7 109
Вчера гледах рецитала в чест на 75 годишнината на Тончо Русев.
Останах много приятно изненадана.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 899
аз не виждам особен смисъл в това млади момичета да пеят чужди песни. И после квооо?

# 3
  • Мнения: 6 417
Аз го гледам. От този конкурс са стартирали доста известни сега музиканти. А някои що пеят по два пъти?  newsm78

# 4
  • Мнения: 9 899
всички май пеят по два пъти. Не ми е ясен регламентът, но аман от кахърни песни в стил големият Титаник минава. Ако това е начинът да покажеш, че имаш глас.....
Скука ми е.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Мда, можеше регламентът да е по-раздвижен, наистина е малко скучновато.  Confused

# 6
  • Мнения: 6 417
Е, в сравнение с Евровизия...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Е, в сравнение с Евровизия...

Е, да не отиваме надалеч. Но, например, конкурсът за млад руски изпълнител "Новая волна" в Юрмала е къде-къде по-....

# 8
  • Мнения: 2 957
Снощи го гледах.В началото с мъжо си помислихме,че гледаме някакъв естраден конкурс от преди 20 години.Като видяхме водещите се усетихме....
Сцената,музиката,дрехите на изпълнителите,стила ....всичко си е същото като преди 20 години.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Снощи го гледах.В началото с мъжо си помислихме,че гледаме някакъв естраден конкурс от преди 20 години.Като видяхме водещите се усетихме....
Сцената,музиката,дрехите на изпълнителите,стила ....всичко си е същото като преди 20 години.

Е как снощи, като в момента го дават на живо?  Thinking

Аз пък таман се засилих да похваля сцената и декора - що-годе са по-прилични.

# 10
  • Мнения: 9 899
снощи беше откриването и 75годишен юбилей на Тончо Русев.
Ремонтираха основно Летния театър, бързаха много да го направят.

# 11
  • Мнения: 25 551
В момента слушам. Кууууууууууул!  Hug  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 6 992
Я. Джулая.  Laughing
Наско е отслабнал.
О, и Easy Livin'... Heart Eyes
Ех, сутринта баща ми ме събуди с Юрая, сега К1 ще ми пожелават лека нощ с тях Laughing

# 13
  • Мнения: 1 269
Я. Джулая.  Laughing
Наско е отслабнал.
О, и Easy Livin'... Heart Eyes
Ех, сутринта баща ми ме събуди с Юрая, сега К1 ще ми пожелават лека нощ с тях Laughing
Много гласовита нация сме! Аз имам познати деца от оркестъра и им се радвам, а и покрай тях слушам и песните. Много добри попадения има! Peace

# 14
  • Мнения: 6 992
Оркестър? Не са ли БТР и Джон Лоутън? newsm78
Ох, и тази много я харесвам...Ех, откърмена съм с Юраята...Май и на децата ми им се очертава същото.

Общи условия

Активация на акаунт