Какви капки използвате против колики?

  • 9 059
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Това е въпросът ми към вас мами , и от кога ги запо4нахте? Ние още никакви не сме взели,но май ве4е трябва,защото само 4ая от копър не помага.

# 1
  • Мнения: 4 111
Не мога да дам съвет за капки, ние използвахме чай с копър и анасон, не мисля, че е помогнал. Колите се появяваха предимно вечер. Топлех му стомахчето със сешоар, гушках го и се успокояваше.

# 2
  • Мнения: 5 362
Еспумизан Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 127
Infacol. Помогнаха ни. Имах най-сладкото бебе през първите 5 месеца. Аз лично ги препоръчвам, други казват, че няма значение дали е Инфакол или Саб Симплекс.
Ако може помоли някой познат извън България да потърси Инафакол, Лефакс или Лефаксин. И пробвай.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Педиатърката ни каза, че няма значение какви са капките. Ние използвахме Еспумизан. Не знам дали заради капките, заради шишетата или заради самото дете, нямахме проблеми с коликите. А чая от копър така и не го прие. Два пъти се опитвахме да дадем, но се давеше и решихме да не я мъчим повече.

# 5
  • Мнения: 1 165
Използвахме Еспумизан, но не мога да кажа, че ни помогнаха. Търпение-това е рецептата Wink

# 6
  • Мнения: 2 849
Еспумизан 15 капки 6 пъти дневно (временен ефект),хамомила 9 или 15 по 3 до 5 грнули,(временен ефкт),кремче за коремче-от аптеката с анасон и копър ,всякакви видове капки ....Всяко дете е различно и различно му действат изброените илачи .Има бебета ,които се успокояват от шума на сешоара ,Виктор спираше да плаче поне за малко .Гушкане и спокойствие е елексира .Всичко минава с времето .

# 7
  • Мнения: 164
Еспумизан, Бебинос, Infakol,но не бих казала,че са ни помогнали много,може би имаха лек облекчителен ефект. Започнахме ги на втората седмица.

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Еспумизан L,по 15 капки преди всяко хранене.При нас имаше ефект.Едновременно с това давах и чая на Хип. Peace

# 9
  • Мнения: 667
Еспумизан, кремче за коремче  Бебинос - неочаквано добър ефект.

# 10
  • Мнения: 990
Аз също им давах Еспумизан по 20 капки преди хранене.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 074
И аз така. Уж помогнаха.

Обаче това е петнайстата тема по въпроса. Отговор няма да намериш.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами да в определен момент спира да действа каквото и да е то Tired.От капките вземахме Саб симплекс,Бейбинос и чая на Хип

# 13
  • Шумен
  • Мнения: 555
Ние започнахме с Еспумизан, но не ни помогнаха. По-доволни бяхме от Бебинос. Започнахме капките от 10тия ден мисля. Много рано започнаха коликите му. Също сушоари и топли кърпи.
Успех с борбата и търпение. Peace

# 14
  • Мнения: 353
Използвала съм и капки Еспумизан и Саб симплекс и чай и какво ли още не но ефект никакъв. Просто вече коликите си минаха от само себе си. Само търпение!

Общи условия

Активация на акаунт