Здравейте майчета

  • 1 017
  • 4
  •   1
Отговори
Не знам дали е позволено тук, но пък и не знаех къде да го направя. Ако съм сгрешила моля не ме критикувайте правя го с най-добри чувства. Моето слънчице навърши наскоро три годинки и вече спи в отделна стая на "легло за големи хора" , както тя сама се изразява. Остана ми едно детско креватче, което ако се освежи, би могло да свърши чудесна работа на някое семейство. Подарявам го. Бебешкото й легълце го свалихме в близост до контейнерите за боклук и сама видях как братята роми го качиха в една каруца и не знам дали няма да го ползват за подпалки. Не ми се иска и това да пътува за филиповци, все пак едно вече дадох там, защо пък  това да не послужи на вас. Ако някой се интересува нека пише тук или на icq № 395-687-446  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 950
Не се извинявай. Това, което правиш е много хубаво. Според мен е най-добре да се обърнеш към мамите от сдружението на БГ мамите. Те контактуват с много домове за изоставени деца и със семейства в нужда. Ще те насочат на кого можеш да помогнеш. Hug

Във форума "Майки - бъдещи и настоящи" има подфорум за благотворителност!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
aleiram пиши в темата Благотворителни акции, помощ за сираци и социално слаби

Желанието ти е много хубав жест, пиши и от къде си , за де се знае къде може да послужи детското креватче  Peace

# 3
Вече писах това в "нашите деца", но от там ме насочиха тук. Живеем в София.  Дъщеричката ми скоро навърши 3 годинки и вече спи в отделна стая на "легло за големи хора / неин цитат/ . В къщи остана неизползваемо детското й креватче. Ако се освежи би свършило чудесна работа на някое семейство. Кошарката й я изнесохме в близост до контейнерите за боклук и лично видях как братята роми го натовариха в каруца. Не знам дали няма да го продадат. Не ми се иска и креватчето да последва кошарката. Бих се радвала повече да я подаря на някого, който има нужда. Ако някой  се интересува нека пише тук или на icq 359-687-446.
  bouquet

# 4
  • Мнения: 258
Здравей, ако в момента няма нужда от детско креватче, със сигурност ще потрябва.В Люлин имаме склад ,където бихме го прибрали. Ако се разглобява ще бъде още по-лесно. Пиши на лични адреса си бих се опитала да съдействам с транспорт.

Общи условия

Активация на акаунт