Кажете за автобусите на Калея!

  • 7 312
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Съпругът ми е купил билети за морето, ще пътуваме с автобус на Калея. Никога не съм пътувала с тях, не съм ги и виждала. Моля, някой, който е пътувал да ми каже - хубави ли са, широки ли са, имат ли удобства и т.н. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 6 991
Аз съм пътувала с тях, но София - Габрово, разстоянието е по-малко, може тези до морето да са други.
Тези за Габрово си бяха нормални автобуси, от новите, чисти. Не си спомням колко широки са, нито пък да е имало кой знае какви екстри, освен филм понякога.

# 2
  • Мнения: 526
Седалките не са им от най-удобните Tired
Или може би на мен така ми се струва,понеже от София до Бургас за 6 часа така или иначе се схващаш в автобуса.Тесничко си е.

# 3
  • Мнения: 6 164
Аз пътувах до морето с такъв преди 4 години, ужасно беше и то през нощта Sad , но по принцип аз не обичам да пътувам с автобуси на дълъг път. Макар че на втория етаж се люшка много приспивно, стига да умееш да спиш на седалка.  Confused Не мога да кажа нещо по-специално от другите автобусни компании.

# 4
  • Мнения: 1 267
попадала съм на само на нови, удобни, бързи. имам в предвид на калея де:). от мен съвет-вземи си в автобуса връхни дрехи, облечи и детенце. от климатика чак студено става. приятна почивка!

# 5
  • Мнения: 3 499
Мерси. Дечка няма да идва, отива с баба си на Витоша, ще прекара почивката в планината, докато ние се пържим на морския бряг. Grinning

# 6
  • Мнения: 1 299
Не са лоши автобусите, не са като Биомет, Груп или Етап (за мен тия са номер 1), но стават. Пътувала съм с тях да морето и не беше зле.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, не са лоши, нови и чисти са.
Само беше малко силен климатика в края на автобуса.

Общи условия

Активация на акаунт