столче за хранене CHICCO POLLY или BEBE CONFORT

  • 1 835
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
http://www.bebeconfort.com/UK/maison_repas_chaise_omega_coloris.htm

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2386

Харесах ги в един магазин. На Бебе конфорт по- лесно се повдига и сваля на височина, но има един кант от памучен плат около седалката и се чудя като се зацапа с морковено пюре как ли се изпира newsm78. Дали няма много бързо да се зацапа. Седалката на Чико е изцяло от гумирана материя, но много по-трудно се регулира на височина. Моля за мнение от майки, ползвали тези столчета.   bouquet

# 1
  • Мнения: 551
Според мен Чикото Peace е по-добро, може би защото до скоро го ползвах. Много съм доволна.Много лесно се поддържа.Относно регулирането на височината не съм срещнала никаква трудност. Успех в избора.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм ползвала нито едно от двете, но като ги гледам по снимките ми допада повече CHICCO-то. Има колелца на четирите страни, цялата материя позволява да се почиства и самата поставка за ядене ми изглезда по-голяма  Peace
Въпреки че като марки производители от двете повече харесвам BEBE CONFORT  Peace

marella каквото и да избереш - няма да сбъркаш, хубави марки са и двете столчета.
Вземай и със здраве да си го ползвате  Laughing

# 3
  • Мнения: 88
Чикото има и много красиви цветове на седалката.Много ви благодаря. Ще си помисля още малко.Докрая на седмицата трябва да го купим

# 4
  • Мнения: 3 457
На мен фаворити са ми чико и Пег перего / Peg Perego Prima pappa Diner Leatherette/-има го във равиянт от естествена кожа и вароянт от ПВЦ  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Абе, вие добре ли сте? 270лв за столче за хранене?  ooooh! Моето е за 12 евро и е перфектно просто- единственото условие е да е леко и стабилно. За какво ми е марка и такова изваждане.  Stop Това е неразумно според мен и няма връзка с финансовите възможности.
Иначе от двете предложения - Бебе Конфорт са по-добрата марка  Peace

# 6
  • Мнения: 1 298
Чикото  Peace
Столчето за хранене си е удобство и за бебето и за майката  Wink
Аз съм с Гранд Комфорт,но като функции е същото като Чико.Много са удобни.

# 7
  • Мнения: 255
поне на снимката Чикото ми хареса ховече от бебекомфорта

# 8
  • Мнения: 4 418
Ние сме с Чико Поли-много е хубаво и лесно се регулира навсякъде...Има допълнителна табличка -малка и малък багажник,цветово също повече ми допада..Скъпичко е верно,но се ползва дълго време  Peace

# 9
  • Мнения: 339
всъшност до каква възраст седи детето в такова столче, някой знае ли newsm78 и на нас скоро ще ни трябва и съм в чуденка дали тези които се закрепят към нашата маса ще ми свърши работа и няма ли бързо да умалее newsm78

# 10
  • Мнения: 4 418
Аз мисля,че тия ,които се закрепят към масата са с ограничения за кг и съответно за кратък период..Останалите зависи от столчето и колко е голямо може до 4 г поне и повече,докато детето се събира и има желание да стои в него..

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
всъшност до каква възраст седи детето в такова столче, някой знае ли newsm78 и на нас скоро ще ни трябва и съм в чуденка дали тези които се закрепят към нашата маса ще ми свърши работа и няма ли бързо да умалее newsm78

До когато желае детето  Peace
Отделно столче е по-добър вариант от това закрепящото се, то идва точно на височината на трапезна маса.
Като порасне детето, може да се храни на масата с вас без да използвате поставката на столчето.

# 12
  • Мнения: 40
Ние сме със столче на бертони което върви със масичка сега моето ангелче сяда да вечеря заедно с нас на неговото си столче. Много е удобно заштото масичката си я придърпвам само когато ми трябва купувала съм си го от СУПЕР МЕЧО за около 60 лв. smile3501 smile3501

# 13
И аз имам Chicco Polly, добра покупка беше. Все още го ползваме (2 г. и 7 м.). Каката си сядаше в нейното столче до 4 год. А на Polly-то можеш да махнеш табличката и да доближиш столчето до масата, така че може да се ползва дълго време.

# 14
  • Мнения: 339
Аз ползвам Бебе конфорт-доста добре си се ориентирала за морковите по платнения кант-всички там отиват, разбира се  Mr. Green! Но...добрата новина е, че се изчиства и не сме лекедьосани  Crazy Столчето е страхотно, горещо го препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт