Може ли хомеопатията да лекува камъни в жлъчката?

  • 2 320
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Това ми е въпросчето... На майка ми всички лекари (по-точно хирурзи  Wink) й препоръчват операция за отстраняване на жлъчката, а тя хич не иска. Има редица причини поради които не желае да прави операция - има алергия към упойки и преди 20 години едва са я събудили от упойка, след премахването на жлъчката ще й се натоварва много черния дроб.... та от един проблем скача в друг и не съм сигурна дали няма да си навреди повече от колкото да си помогне. Всички от семейството са категорични да си направи операция, само аз я навивам да изчака и да пробва да се лекува... Искам обаче да проуча възможностите и дали въобще има надежда камъните да се стопят от самосебе си. Все си мисля, че хомеопатията може да помогне... Вие имате ли подобен опит?  Confused

# 1
  • Мнения: 1 559
И моя близка е със същия здравословен проблем.
Преди няколко месеца беше в болница и на косъм й се размина ваденето на жлъчката. Кофтито е, че са засегнати и черният дроб и панкреасът. Тя е ужасно твърдоглава и така и не успях да я замъкна на хомеопат.
Сега пак има силни кризи и уж ще иде следващата седмица... Убедена съм, че хомеопатията ще помогне. Тя не е панацея, но ако хомеопатията не помогне, не виждам какво друго. Wink

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, с помоща на хомеопатията е възможно стопяването на камъни в жлъчката и бъбреците,  като по този начин се спестяват операции, последвани от строги диети и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт