Здравейте на всички мами! Аз съм майка на прекрасно 5г. момченце, което имаше проблем със зъбките. Налагаше се да направим две-три пломбички. Три седмици без успех издирвах детски стоматолози в Русе, но уви. Постоянно ме препращаха от един  на др. стоматолог. Най-интересното беше, че когато успея да се свържа с някой "детски стоматолог" и му кажа, че синът ми е на 5г, същият този "детски стоматолог" ми казваше, че с толкова малки деца не работи. Представяте ли си? Та нали е детски стоматолог в края на краищата! И така след дълго ходене по мъките и доста ядове, с огромно удоволствие ще Ви кажа, че открих страхотен СТОМАТОЛОГ. Казва се д-р Деян Славов. Страхотен специалист и човек! Бях много притеснена, момченцето ми за първи път отиваше на стоматолог. Страхувах се дали ще стои мирен на стола, ще го боли ли, какво ще бъде отношението на д-ра към него и т.н. Всичките ми страхове се оказаха напразни. Още с влизането, д-р Славов го предразположи. Започнаха да си говоря и така, докато разберем и зъбчето беше готово. Без мрънкане, без сълзи. Страхотен специалист! Горещо го препоръчвам на всички мами. Ако сте имали моя проблем и се чудите къде да заведете своите деца, аз Ви препоръчвам д-р. Славов. Няма да съжалявате!